Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Gülüç Seçim Bürosu Açıldı

Gülüç Seçim Bürosu Açıldı

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


CHP’nin Gülüç Adayı Burak Emrah Yapıcı, beldedeki kadınlar için iş atölyeleri kuracağını, istihdam sağlayacağını söyledi.
Zonguldak ile Ereğli ilçesi Gülüç beldesinde CHP Seçim Bürosu açılışı gerçekleştirildi.
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, açılış öncesi konuşmasında, Meclis’te Ereğli ve Gülüç Beldesi’ni ilgilendiren çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Yavuzyılmaz, “AKP iktidarının 16 yılda Türkiye'yi getirdiği nokta, tanzim satış noktalarıdır. İnsanları açlıkla, yoksullukla kuyruklara sokanlar bir de bunu çok olumlu bir şeymiş gibi övünerek anlatıyorlar. İnsanları sadakaya muhtaç edip sonra da bunu bir lütufmuş gibi sunuyorlar" dedi.
AMBULANS SÖZÜ
CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Emrah Yapıcı ise projelerinden bahsettiği sözlerinde, beldeye ambulans sözü aldıklarını duyurdu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştüklerini ve selamlarını Gülüç'e getirdiklerini söyleyen Yapıcı, ayrıca Gülüçlü kadınlara atölyeler kuracağının, herkesin gelir elde edebileceğinin ve Gülüç'ün kronik sorunlarını çözeceklerini ifade etti.
Açılışa CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, CHP Ereğli İlçe Başkanı Sevdekar Aras, İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu, CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, CHP ve İYİ Parti yöneticileri, belde başkanları ve çok sayıda yurttaş katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın