Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GECE, MAHALLE ZİYARETİ…

GECE, MAHALLE ZİYARETİ…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Polat Türkmen’in, Ereğli’de Uzunmehmet Mahallesi ve Murtaza Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldiği bildirildi.
Ereğli AK Parti İlçe Teşkilatı ile Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre; seçim saha çalışmalarını sürdüren Polat Türkmen, partisinin İlçe Başkanı Mustafa Kumaş ve teşkilat unsurlarınca mahalleleri geziyor.
Türkmen, AK Parti Milletvekili aday adayı Fatih Çakır ile birlikte Ereğli’de Belediye Meclis Üyesi Sabri Dinç ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Doğru’nun düzenlediği çarşı iftarına katıldı.
Programın ardından Bem-Bir Sendikası’nın düzenlediği iftar programına katılan Türkmen, Fatih Çakır ile birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Sendika temsilcileriyle çay sohbeti gerçekleştirerek görüş alış verişinde bulundu.
Milletvekili adayı Türkmen seçim çalışmaları kapsamında partililerle beraber Kestaneci Mahallesi piknik alanına giderek burada vatandaşlarla bir araya geldiler. Daha sonra Uzunmehmet Camisi önünde ve Murtaza Mahallesi’nde ki kıraathanelerde vatandaşlarla bir araya geldi.
Murtaza Mahallesi’nde Yığılcılar Derneği’ne ziyaret gerçekleştiren Milletvekili adayı Türkmen’i ve AK Parti Ereğli teşkilatı Yöneticilerini, karşılamada birçok vatandaşların arasında MHP Ereğli İlçe teşkilatı Başkanı Rahman Demirtük ve Yönetici Ali Toprak’da bulundu.

“MİLLİ İRADEYİ EZDİRMEYİZ”
Milletvekili Türkmen Mahallelerde yaptığı ziyaretlerde 24 Haziran seçimlerinin önemi hakkında şunları söyledi:
“Birliğimizi, beraberliğimizi inşallah muhafaza edeceğiz. FETÖ diye bir lanet başımıza eğlediler. İhanet şebekesi kurdular. Türkiye’yi böldürelim düşüncesinde oldular. Biz milli iradeyi ezdirmeyiz. Eski Türkiye yok arkadaşlar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bunu dünyaya da dedi. Bunun da devam edilmesi içinde 24 Haziran seçiminde istikrarın korunması gerekiyor. Bunun korunması da sizlerin elinizde. Dünyanın gözü kulağı Türkiye’de. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan, ‘siz zülüm ediyorsunuz’ diyor. Bunları onların birleşmiş milletler konferans salonundan, NATO toplantısında, yüzlerine söylüyor. Onların yüzlerine söyleyen bir devlet liderimiz var. Daha önce olmamış. Bundan sonra da dimdik duracaktır.

“EREĞLİ’DE AKRABALAR VAR”
Beni biliyorsunuz ben AK Partinin kurucu İl başkanlığını yaptım ve iki dönem milletvekilliği yaptım. AK Parti hizmetleri yaptı. Bizlerde elimizden geldiğince sorunları ilettik. 24 Haziran seçimlerinde AK Partinin milletvekillerimiz her zaman arayıp bulabileceğiniz insanlar. Yanınızda olacak bir ekip. Hepsinin bir akrabası Ereğli’de var. Benimde bir sürü akrabam var Ereğli’de. Biz sizlere hizmet edeceğiz.

“ERDOĞAN’I SEÇMENİZİ BEKLİYORUM”
Geçtiğimiz hafta Sayın Cumhurbaşkanımız Ereğli’ye geldi biliyorsunuz, burada dedi ki ‘ben Ereğli’nin milletvekiliyim.’ Ona göre yüksek bir oyla onu seçmenizi bekliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız gittiği yerden az oy almaz, çok oy alır. Ereğli’den de alması lazım.”
Milletvekili adayı Türkmen, partililerle ve bazı belediye meclis üyeleriyle birlikte, mahallede vatandaşlarla buluşması sonrası, Kestaneci Mahallesi’ndeki piknik alanında vatandaşları ziyaret gerçekleştirdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın