Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“ESNAFIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR“

“ESNAFIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR“

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Genel Seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını Kdz. Ereğli’de esnaf gezileri ile sürdürdü. Akşam saatlerinde ise İlçeye bağlı Şamlar, Davutlar ve Külah köylerinde halk ile bir araya gelen Çaturoğlu yoğun bir gün geçirdi.

 

EREĞLİ ŞEHİR MERKEZİ ESNAFINI GEZDİ

Çaturoğlu’nun şehir merkezi ve köylere gerçekleştirdiği seçim çalışmalarına AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, bazı il genel ve belediye meclis üyeleri ile AK Parti yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları üyeleri de eşlik etti.

 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

Kdz. Ereğli çarşı merkezini gezerek, esnaflarla sohbet etti ve taleplerini dinledi.

Renkli görüntülerin yaşandığı ziyaretlerde Çaturoğlu, bazı mağazalardaki takım elbiseleri inceledi, fırınlardan simit alarak yanında bulunan partililere ikram etti.  

Çaturoğlu, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada, esnafların sorunlarının kendi sorunlarını olduğunu belirterek,  şunları kaydetti:

 “Bugün programımızı Ereğli çarşı esnaflarına ayırdık. Cadde ve mahallelerde bulunan esnaflarımızın kapısını çaldık, hayırlı işler temenni etti. Malum ticaretin, ekonominin olmazsa olmazı esnaflardır. Esnafımızın sorunlarını meclise taşımak için dosyalarımızı, raporlarımızı hazırlamaya başladık. Toplumda önemli bir yeri ve karşılığı bulunan esnafların sorunları bizim sorunumuzdur. Üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. Biz sadece seçim döneminde değil, sürekli olarak esnaflarımızla bir aradayız, olmaya da devam edeceğiz”

 

KÖY PROGRAMLARI GERÇEKLEŞTİRDİ

Çaturoğlu akşam saatlerine ise kalabalık heyet ile birlikte ilçeye bağlı Şamlar, Davutlar ve Külah köylerinde bulunan halk ile bir araya geldi, sorun ve isteklerini dinleyerek 1 Kasım seçimleri için destek istedi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın