Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ESKİ BAKANDAN HEMŞEHRİSİ MADENOĞLU’NA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

ESKİ BAKANDAN HEMŞEHRİSİ MADENOĞLU’NA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelen eski İçişleri Bakanı ve eski MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, kendisi gibi Kastamonulu olan ilçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu’nu makamda ziyaret etti.


Başesgioğlu, ziyarette gazetecilere açıklamasında, Madenoğlu'nun görev yaptığı yerlerde başarıları ile ön plana çıktığını söyledi. Madenoğlu’dan övgü dolu sözlerle bahseden Başesgioğlu, "Madenoğlu'nu eskiden beri tanıyoruz. Büyük bir özveri ile çalışarak gerçekten mesleki kariyerini en iyi şekilde tanzim etmiş çalıştığı her yerde herkesin rızasını almış değerli bir hemşerimiz. Yakinen takip ettik. İçişleri Bakanlığı'nın her kademesinde rahatlıkla görev alabilecek, görev teslim edilebilecek, sırtınızı rahatlıkla dayayabileceğiniz, devlet millet noktasında büyük bir özgüveni olan kardeşimiz" diye konuştu.
Madenoğlu ise şu sözlerle konuştu:
 "Ereğli, içinde olmaktan mutlu oldukları bir ilçedir. Biz de bu ilçede görev yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hem hemşeriniz hem eski İçişleri Bakanımız olarak takdirle sizi takip ediyoruz, devletimize belli bakanlıklarda görev almak suretiyle hizmet ettiniz. Hizmetlerde daime kaliteyi ve vatandaşlarımızın memnuniyetini ön planda tuttunuz. Kamu görevlilerine örnek oluşacak davranışlar oluştu."
Ziyarete Alaplı ve Kozlu kaymakamları yanı sıra ilçelerdeki Kastamonu derneklerinin yöneticileri katıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın