Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’Yİ İYİ’LEŞTİRMEK İSTİYOR

EREĞLİ’Yİ İYİ’LEŞTİRMEK İSTİYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


31 Mart’ta sandığa gidecek seçmen yeni yüzler arıyor. İYİ Parti’li Ali Kaya ise her kesimi saracağını söylüyor, ‘değiştirin’ diyor.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener’in ittifak anlaşması sonrası ‘meclis üyesi sayı ve sırası” nedeni ile ittifakın bozulduğu Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, A Takımı’nı son 15 gündür oluşturup “oy işi gönül işidir, tapusuzdur” diyerek sahaya inen İYİ Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, yurttaş ile bütünleşiyor.
Alınan bilgiye göre, Kaya, Mahalli İdari Seçimlerde kendisine destek bulmak için gününü kurum ve kuruluş ziyaretleri yanı sıra halk temasları ile geçirdi. A Takımı ile sokağa çıkan Kaya, esnaf kesimi gezdi. Kendisini tanımayanlara hakkında ayaküstü mini brifing veren Ali Kaya, gördüğü dostları ile sohbet etti. Dokunduğu yurttaştan bazısı ‘kararsızım, seni takip edeceğim’ dedi, bazısı ise “değişim artık şart, reyim sana” diye konuştu.
Oyunu daha önce verdiği partiye yeniden vereceğini söyleyenlere de sarılan Ali Kaya, “öyle ise bana duanı ver” diyerek gönül aldı. Bazı kesimlerce ‘yeni nesil siyasetçi’ yakıştırması yapılan İYİ’nin adayı, kurmayları ile birlikte çarşı merkezini gezmeyi sürdürdü.


 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran5
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın