Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğlililer Derneği’ne ziyaretler sürüyor

Ereğlililer Derneği’ne ziyaretler sürüyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, yapılan görev değişikliğinin ardından yeni bir heyecan yakalayan derneğe; sivil toplum kuruluşları, işadamları ve vatandaşların ziyaretleri sürüyor.


AK Parti’nin önceki dönem Kdz. Ereğli Belediye Başkan adaylarından işadamı Yüksel Balcı ve CHP’nin Zonguldak eski Milletvekili adaylarından Buket Müftüoğlu, Kdz. Ereğlililer Derneği’ni ziyaret ederek Başkan Bilgin Güven ve yönetimine başarı temennisinde bulundular. Dernek Başkanı Bilgin Güven, yapılan son ziyarette yaptığı konuşmada “ben değil biz” anlayışı ile hareket edeceklerini, sadece Kdz.Ereğli’yi değil Türkiye’nin hatta dünyanın pek çok noktasında yaşayan Kdz.Ereğlilileri bir araya getirmek hedefinde olduklarını belirterek  şöyle dedi:
“Gerek Balcı gerekse Müftüoğlu’nun ziyaretlerinden ötürü yönetimimiz ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Birlik ve bütünlük içerisinde üzerimize düşeni en iyi şekilde yapabilmek heyecanı içerisindeyiz. Kol kola girerek ilçemizin bir adım daha ileriye götürebilmek için taşın altına elimizi değil vücudumuzu koymaya hazırız. Biz Kdz. Ereğli’yi çok seviyoruz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın