Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE ‘DSP’ YOK, ADAYI VAR..!

EREĞLİ’DE ‘DSP’ YOK, ADAYI VAR..!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de DSP örgütü kapatıldı. Partinin Ereğli Belediye Başkan Adayı ise açık alanda düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.
DSP İl Başkanı Sercan Günarslan, sahil mevkisinde bulunan Bülent Ecevit Anıtı’nda gazetecilere yaptığı konuşmasında, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayının Burak Bülent Müftüoğlu olduğunu söyledi.
Günarslan, Demokratik Sol Parti’nin Zonguldak merkez ve ilçelerinde aday çıkartarak seçime gireceklerini vurguladı. Son ana kadar ilçe ile ilgili aday konusunda beklediklerini ancak tek aday adayının Burak Bülend Müftüoğlu’nun olduğunu ifade eden Günarslan, ilçe başkanının partinin tabelasını indirerek rahmetli Bülent Ecevit’in kemiklerini sızlattığını öne sürdü.

TİMUR, TABELAYI İNDİRDİ
Öte yandan, parti Genel Merkezi’nin ilçeye danışmadan aldığı aday kararı sonrası parti tabelasını ilçe başkanlığından indiren Mustafa Timur ise kendisi ile telefonda konuşan gazeteciye açıklamasında, ilçe başkanlığının bypass edildiğini ve kendisinin böyle bir kara aldığını söyledi.
 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
üzgün2
hayran0
şaşkın0
kızgın0
SERCAN BIÇAKCI

18 Şubat 2019 - 17:29

acaba halil posbiyik'in kazanacagindan korkan malum parti chp nin oylarini bölmek icin DSP nin aday cikarmasi icin kapali kapilarlar arkasindan bir gorusme yaptigindan mi bu aday cikti

Yorum Yazın