Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ-DEVREK YOLU’NA GİTTİ

EREĞLİ-DEVREK YOLU’NA GİTTİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti Teşkilat Başkanı Fatih Çakır, yol yapım çalışması “Çaylıoğlu – Devrek” arası süren köy bağlantı yolunda incelemelerde bulunduğunu bildirdi.


Çakır, yazılı açıklamasında, yolun Çaylıoğlu’na kadar olan ham kısmının altyapı olarak tamamlandığını gördüğünü belirtti. Ereğli – Devrek yolunun 2018 yılına kadar biteceğini yineleyen Çakır,  şunları kaydetti:
“İsteyen herkes görebilir”
“Bizim bu yolda yapılan çalışmaları incelememizin sebebi dedikoduya mahal vermemektir, çalışmaların aralıksız olarak son sürat devam ettiğini isteyen herkes görebilir. Çaylıoğlu Devrek arası yol hiç durmadı. Kapasiteyi mevsimsel olarak yarıya yakın düşürdü. Kar yere yağıp kapayıncaya kadar çalışma durmayacak, kar yerden kalkınca çalışma devam edecek. Yılsonuna vatandaşımızın hizmetinde olacak. Yüksek kapasite çalışmasına mevsimsel ara verildi yarı kapasite devam ediyor.”
Gazetecilere sitem!
Öte yandan Çakır, köy bağlantı yolunda yol inşa çalışmalarının yapılmadığını öne süren Armutlucuma ve Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği eski Başkanı Şenol Akyol’un sözlerini haberleştiren gazetecileri de eleştirerek, “Ereğli’nin değerli basın mensupları bir vatandaşın açıklamasını yazınca, ’bu kıymetli arkadaşlar araştırmadan yazmaz’ diye düşünmüştüm” diye sitem etti.

Başkan Fatih Çakır’ın önceki haberde sözleri şöyle:

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
Sıtkı Kuloğlu

21 Kasım 2017 - 08:32

KOMİK İLÇE BAŞKANI YARIŞMASI VARMI ? VİZONTELEDE Kİ GİBİ ZEKİ MÜREN\' DE SEYREDİYOR MU?

Yorum Yazın