Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğli AK Parti Teşkilatı... 24 Haziran Seçimleri...

Ereğli AK Parti Teşkilatı... 24 Haziran Seçimleri...

www.ereglifm.com.tr -Ereğli AK Parti Teşkilatı-


AK Parti Karadeniz Ereğli ilçe teşkilatı mensuplarının, seçim çalışmaları kapsamında Ormanlı beldesi, Anadolu Hastane’si,  ADEM Kursu, İşkur ve PTT hizmet binalarına ziyaret gerçekleştirdi.
Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ile AK Parti Zonguldak 4. Sıra Milletvekili Adayı Züleyha Arıman’ın katıldığı seçim gezileri dünde sürdü.
İktidar unsurları, ilk olarak Kdz. Ereğli Devrek Yolayrımı’nda bulunan Aile Destek Merkezi (ADEM) Kursu’na gittiler. Burada Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu ile görüşen heyet, Kdz. Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Halk Eğitim Merkezi ve İşkur Müdürlüğü işbirliği ile Kdz. Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aile Destek Merkezi’nde açılan kursla ilgili Madenoğlu’ndan bilgiler alarak, çalışmalarında başarılar diledi. Madenoğlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kursların son durumu hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.
HASTALARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
Buradaki ziyareti tamamlayarak Ereğli Anadolu Hastanesine geçen heyeti burada Hastane Genel Müdürü Şahin Elçi karşıladı. Elçi, Arıman, Uysal ve partililer ile birlikte serviste yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Hastalarla tek tek görüşen ve sağlık durumları ile ilgili bilgi alan Arıman ve Uysal, hastane personeli, hasta ve yakınlarının Ramazan ayını kutladı ve 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimler için destek istedi.
ORMANLI PROGRAMI
Ormanlı’nın AK Partili Belediye Başkanı Bayram Başol’u da ziyaret eden heyet, Başol ile bir süre karşılıklı görüş alışverişinde bulunduktan sonra Ormanlı’da bulunan ve 100’ü aşkın bayanın çalıştığı fındık fabrikasına geçti.  Fabrika işçilerinden destekte isteyen Arıman, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için de rey istedi.
Heyet, İş Kur Müdürü Ayfer Yavuz ve PTT Müdürü Arzu Cebi ile çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduktan sonra Tatoğlu ailesi tarafından yaptırılan Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi açılışına katıldılar.
DESTEK İSTEDİ
Açıklamada ayrıca, Zonguldak Milletvekili Adayı Züleyha Arıman, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinde AK Parti’ye güçlü ve yürekten destek beklediklerini belirterek şunları kaydetti: “Partimize, adaylarımıza seçimlerde sizlerden destek bekliyoruz. Zonguldak’ın sorunlarını yakından biliyoruz ve çözüm yolu bulma adına girişimlerde bulunuyoruz. Zonguldak’ın pek çok sorunun çözdük, çözmeyi de sürdürüyoruz. Bugüne kadar iktidarımıza, partimize büyük destek verdiğiniz bu seçimlerde destek vereceğinizden en ufak bir kuşkum yok.  Ülkemiz üzerinde oyunlar oynanıyor. AK Parti iktidarı ile yola devam.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın