Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ERDEM: "ŞAHİN SEÇİMİ KAZANACAKTIR"

ERDEM: "ŞAHİN SEÇİMİ KAZANACAKTIR"

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Karadeniz Ereğli’de Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş, AK Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Adem Öztürk, Deniz Ticaret Odası Batı Karadeniz Bölge Başkanı İrfan Erdem'i ziyaret ettikleri bildirildi.
AK Parti SKM’den yapılan yazılı açıklamaya göre, İrfan Erdem, AK Parti Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’in seçimi kazanacağına inandığını belirterek, “Şahin, liyakatlı, dürüst ve çalışkan insandır, Ereğli’ye büyük katkıları olacağına inanıyorum. Japonya’da 60-70 yaşın üzerinde insanlar politikada olmazlar” dedi.
Yapılan açıklama “aynen” şöyle:
“ ”
Erdem, ziyarette yaptığı konuşmasında şunları söyledi: "31 Mart'taki yerel seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Erdem, "İnşallah iyi olacak Ereğli'de Türkiye genelinde de iyi olacak. Saadet Oruç, Ereğli için büyük bir kazançtır. Kendisini kutluyorum. Ereğli çocuğu olarak kardeşimiz uzun yıllar sendikacılık yapan Yusuf Ziya Odabaş, Genel Başkan Yardımcısıdır. Bugüne kadar Ereğli'de sendikacılık yapıp bu mertebeye gelmiş kimse yoktur, kendisini kutluyorum. Türkiye'nin en büyük sendikanın genel başkan yardımcısıdır. Pevrul Başkan işçilerin haklarının korunmasında, sendikacılığın gelişmesinde önemli bir isimdir. Gelişmiş toplumlarda sendikacılık işverenin en büyük yardımcısı sendikadır. Bugün Avrupa'da hiç bir patron sendikası ile görüşmeden karar almaz. Artık dünya değişmiştir. Bugün Türkiye'de halen sendikalar kötü gözüküyor ama gerçekler öyle değildir.
"ŞAHİN, SEÇİMİ KAZANACAKTIR"
Şahin, liyakatli, dürüst, çalışkandır. Türkiye'nin istikrara ihtiyacı var. İstikrar öyle kolay yakalanan bir şey değil. Seçim öncesi geldi fikrimi aldı. İstikrara ihtiyaç var. Hükümeti yanınıza almadan ilçeler, kasabalar ve beldeler büyüyemez. Onun için istikrar lazım. Ben Erol Şahin'e başarılar diliyorum. İnşallah seçimi kazanacaktır. Aynı sempati, güler yüzlülüğü seçimden sonra da göstereceğine inanıyorum. Şahin'in, seçimden sonra Ereğli'ye katkısı olacaktır"
İrfan Erdem, Japonya’da 60-70 yaşın üzerindeki insanların politikada olmadıklarını da vurguladı.
ŞAHİN TEŞEKKÜR ETTİ
İrfan Erdem’e konuşmasından dolayı ve kendisine verdiği açık destekten dolayı teşekkür eden AK Parti Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin, seçimi kazanarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına alnı ak başı dik olarak çıkmak istediğini söyledi. Şahin açıklamasında “Bende bütün konuşmalarımda bunu belirtiyorum. Seçimleri kazanırsak herkesi kucaklamak istiyorum. İnsanlarımızın arasında ayrım yapmadan hizmetlerimizi sunacağız. İnşallah hesap veren bir belediye başkanı olacağım. Bunu içtenlikle söylüyorum. Beni tanıyanlar beni biliyor. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Geçen gün cami projesini açıkladık. Dün akşam da konser yaptık. Klasik bir belediye başkanı olmayacağım. Belediye başkanlığını yanından bir CEO gibi kentin ekonomisi nasıl kalkınır bununla ilgili çalışmalar yapacağım. Sizin de bilgi birikiminize ihtiyacımız olacak. Üniversitede öğrenci sayısının artması için, Batı Karadeniz Üniversitesinin kurulması amacıyla girişimlerimiz olacak. Kentin ekonomi ile ilgili sıkıntısı var. Sendikamız iyi bir sözleşme yaptı. Kente çok güzel bir katkısı olacak. Cumhurbaşkanımızın Ereğli mitinginde verdiği müjdeler bizleri mutlu etti. Kendisine arz ettiğimiz tüm konulara değindi. Kendisine ilettiğimiz sorunların çözümü için talimat verdi. Kara bulutları bir kenara iterek aydınlık günlere ulaşmamız gerekiyor. Heyecanlıyım. Hevesliyim: Cumhurbaşkanımızın desteği ile yapamayacağımız hiçbir hizmet yok. Dersime çalışıyorum. 1 Nisan sabahını özlem ile bekliyorum. Ereğli merkezi değil köyleri ile birlikte 170 bin insana hizmet etmek için geliyorum. İnşallah Allah bizleri mahcup etmez açık desteğiniz için teşekkür ediyorum “ dedi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç ise konuşmasında, seçim çalışmalarının güzel gittiğini ve seçimleri kazanacaklarını kaydettiği konuşmasında “Cumhurbaşkanımız dün 58. Mitingini yapmış. Çok güzel bir seçim çalışması geçiyoruz. İnşallah Allah’ın izni ile kazanmış olacağız. Çabalarınız ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın