Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Düzce'de seçimleri Faruk Özlü kazandı

Düzce'de seçimleri Faruk Özlü kazandı

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Düzce'de seçimleri kesin olmayan sonuçlara göre eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü kazandı. Özlü, “Kazanan Düzce olmuştur” dedi. 
31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde sandıkların açılmasıyla kesin olmayan sonuçlara göre Faruk Özlü ve partililer seçim zaferini Cedidiye Meydanı'nda kutladı. Partililerin yoğun ilgisi altında meydana gelen Faruk Özlü, partililerle zaferi kutladıktan sonra Düzce Belediyesi terasından bir konuşma yaptı.
Düzce’de Cumhur İttifakı'nın kazandığını dile getiren Özlü, kendisine oy veren vermeyen herkesin başkanı olacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da mitinglerde kullandığı “Siyah Beyaz Bir Aşk Hikayesi” şarkısı eşliğinde partilileri selamlayan Özlü, “4 aydır bir seçim süreci yaşadık. Teşkilat mensuplarımızın katkılarıyla seçim sonuçlandı. Kazanan Düzce olmuştur. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi yarın yeni bir gün ve Düzce’de değişim başlayacak. Çok çalışacağız, yapamadıklarımızı yapacağız. Bize oy veren vermeyen bütün kardeşlerimizin hizmetinde olacağız. Seçim sonuçları açıklanıyor. Bu sonuçlara göre kazanan Cumhur İttifakı olmuştur. Bundan sonraki süreçte mahalle mahalle, köy köy sizlerle birlikte olacağız. Düzce için çalışacağız, sizlerin hizmetinde olacağız. Bize, AK Parti’ye gösterilen teveccühe çok çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın