Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DEMİRTAŞ, GENÇLERE KONUŞTU

DEMİRTAŞ, GENÇLERE KONUŞTU

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak ili Ereğli ilçesi Gülüç beldesinde, AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirtaş, “bundan sonrada söz verdiğim işi yapmadığım takdirde; yolda, sokakta, hatta makamıma gelerek bunun hesabını soracaksınız” dedi.
Beldenin aynı zamanda mevcut Belediye Başkanı Demirtaş’ın, 31 Mart Mahalli İdari Seçimlerine ilişkin bir süre önce başlattığı çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü bildirildi.
Yapılan yazılı açıklamada, beldesindeki AK Parti Seçim Bürosu’na giderek burada Gülüç Gençlik Kollarının hazırladığı sohbete katıldığı belirtildi. Burada genç kesime konuşan Demirtaş,  geçmiş dönemde yaptıkları projeleri hatırlattı, yeniden kazanması durumunda yapacağı projelerinden söz etti.
Yapamayacağı hiçbir işin sözünü asla vermediğini anlatan Demirtaş, şunları kaydetti:
“Geçmişte söz verdim ve yaptım. Bundan sonrada söz verdiğim işi yapmadığım takdirde, siz yolda, sokakta, hatta makamıma gelerek bunun hesabını soracaksınız ve sormalısınız da. Yarın buraya başkaları da gelecek size bir takım sözler verecek. Her söze inanmayın, verilen sözlerinde takipçisi olun. Ben kendi adıma konuşuyorum yapamayacağım hiçbir sözü size vermeyeceğim.”
Açıklamada ayrıca, toplantıya katılanlar arasında AK parti Gülüç Belde Teşkilat Başkanı İsmail Yılmaz, Ak Parti Gülüç Gençlik Kolları Başkanı Resul Kartal ve yönetim kurulu üyelerinin de olduğu vurgulandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın