Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CHP’NİN LİSTESİNDE İSTİFA VAR!

CHP’NİN LİSTESİNDE İSTİFA VAR!

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, CHP’nin Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın Belediye Meclis Üyesi Adayları listesinde istifa yaşandı.
Alınan bilgiye göre, listede kendisine 24. sırada yer verilen Karadeniz Ereğlililer Derneği Başkanı Bilgin Güven, Meclis Üyesi Adaylığından istifa etti.
‘İyi bir partili’ olarak bilinen Güven’in, Halil Posbıyık tarafından 2009 Seçimlerinde de 21. Sıra verilmesi, 2014 yılında liste dışı bırakılması ve son olaraksa 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdaresi Seçimleri için oluşturduğu listede 24. sırayı layık görmesi parti tabanınca tepki görmüştü. Son gelişmeler üzerine Bilgin Güven, gittiği İlçe Seçim Kurulu’na istifa dilekçesini verdi.
Güven, Ereğli FM’e konuşmasında, “Ereğli bunu hak etmedi, ben bunu hak etmedim. Her zaman olduğu gibi hem maddi hem de manevi partimin yanındayım ancak bana 24. sırada layık görülen meclis üyesi adaylığımdan istifa ediyorum” dedi.  

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük7
şaşkın3
hayran1
üzgün0
kızgın0
bozhane gençlik

23 Şubat 2019 - 13:29

bilgin güven bu chp den bir cacık olmaz.biz sen varsın diye bu partiye oy veriyoduk normalde bizim chp ile işimiz falan olmaz.sana defalarca söyledik bu posbıyık seni listeye almaz alsa bile seçilemeyecek yerlerden koyar diye ama sen her seferinde bu adamın peşinden gitmeye devam etti.bu adam 100 yaşına gelincemi seni seçilecek sıradan koyacak.ömür geçiyor bilgin ömür geçiyor yaş geçiyor.sen maddi manevi hala bu adama destek olursan gene aynı muameleleri göreceksin.

Haklının yaninda

23 Şubat 2019 - 13:28

HELAL OLSUN sana bilgin güven adamlar başka partiden gelip iyi yerlere yazılacak partinin kendi adamı son sıralara yazılacak bumu adamlık demekki MHP li olcan sonra iyi partili sonrada kontenjana geçeceksin eeeee zamanında küfür edenler hakaret edenler değere biniyor demekki hakaret etmek lazimmis

Yorum Yazın