Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TBMM’DE KAYDINI YAPTIRDI

 TBMM’DE KAYDINI YAPTIRDI

1 Kasım Pazar günü yapılan Genel seçimlerde AK Parti’den  bir kez daha Zonguldak Milletvekili seçilen Faruk Çaturoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisine giderek milletvekili kayıt işlemlerini gerçekleştirdi.


ZONGULDAK TÜRKİYE’DE ÜÇÜNCÜ

Çaturoğlu kayıt yaptırdıktan sonra yaptığı açıklamada, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin Zonguldak’ta oyunu bir önceki seçime oranla 11 puan artırarak, Türkiye’de en fazla oy artışının sağlandığı üçüncü il olduğuna dikkat çekerek, bu başarının gerçekleşmesini sağlayan  hemşerilerine bir kez daha teşekkür etti.

KİMSEYİ MAHÇUP ETMEYECEĞİZ

Zonguldak  halkını ve kendine güvenenleri asla mahcup etmeyeceğinin altını çizen Çaturoğlu şunları söyledi:

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) giderek kaydımızı yaptırdık, 25. Dönem Zonguldak Milletvekilliğinin ardından 26. Dönemde de AK Parti 2. Sıradan Milletvekili seçildik. Tüm ülkemiz ve Zonguldak’ımız için hayırlara vesile olur inşallah. Türkiye ve dünyamıza en hayırlı hizmetler yapma konusunda milletimizi mahcup etmeyeceğiz. Bu aziz millet tarihte olduğu gibi yine insanlığın yüzünü güldürecek büyük işlere imza atmaya devam edeceğiz. 7 Haziran’dan sonra kaybedilen zamanın kazanılması için hızlı bir şekilde çalışacağız”

Çaturoğlu’na kayıt işlemleri esnasında AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır’da eşlik etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın