Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇATUROĞLU “BÜTÜN İLÇELER BİZİM”

ÇATUROĞLU “BÜTÜN İLÇELER BİZİM”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, “Devrek’te, Gökçebey’de, Kdz. Ereğli’de, Alaplı’da, Kozlu’da, Kilimli de, Çaycuma’da bizim; Zonguldak’ta hiçbir ilçeyi bir diğerinden ayırmamız mümkün değil” dedi.

7 Haziran Genel seçimleri öncesi başlattığı, ilçe, köy ve mahalle gezilerine ara vermeden sürdüren AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu teşekkür amaçlı gittiği Devrek’te Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen iftar programına katıldı,  Gökçebe’nin Dağdemirciler, Duhancılar, Yeşilköy ve Pazarcıoğlu köylerinde halk ile bir araya geldi.

 

DEVREK TSO İFTARINA KATILDI

Çaturoğlu’nun Zonguldak’ta Vadi olarak adlandırılan bölgedeki ilk durağı iftar programının yapıldığı Devrek İlçesi oldu,  burada TSO’nun düzenlediği iftarda, protokoldeki yerini alan Çaturoğlu, Devrek’li işadamları ve esnaflarla birlikte orucunu açtı, karşılıklı görüş-alışverişinde bulundu, istek ve taleplerini dinledi. 

İftar programının hemen ardından Gökçebey İlçesine geçen Çaturoğlu,  İlçeye girişinde Zonguldak İl genel Meclis Başkanı Vacit Durdubaş, Gökçebey’in AK Parti’li Belediye Başkanı Vedat Öztürk,  AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın, İl Genel Meclis Üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.

Parti teşkilatı önünden konvoylar eşliğinde AK Parti’nin son genel seçimlerde en fazla oy aldığı Dağdemirciler, Duhancılar, Yeşilköy ve Pazarcıoğlu köylerine hareket eden Çaturoğlu, kahvehanelerde toplanan halktan 7 Haziran seçimleri için verdikleri desteklerden ötürü teşekkür etti.

 

KALABALIK KİTLELERE HİTAP ETTİ

Gittiği köylerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan ve kalabalık kitlelere hitap eden Çaturoğlu, Engelli bir vatandaş ile de yakından ilgilendi. 

Çaturoğlu köylerde yaptığı konuşmada, Tüm bölgenin sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Biz sizlerle buluşmaya, sorun ve isteklerinizi dinlemeye geldik. Söz verdiğimiz gibi sürekli buralara geleceğiz. Bu akşamda bu geç saatte buradayız. Sizlerin başınıza değil, yanınıza geleceğimizi her defasında ifade ettik.  7 Haziran seçimlerinde birinci parti çıktık, yalnız tek başımıza iktidar olamadık.  Bunun sorumluluğu içeresinde çalışıyoruz.  Sizlerden dileğim bizlere deştiğinizin artarak sürmesi, Devrek’te, Gökçebey’de, Kdz. Ereğli’de, Alaplı’da, Kozlu’da,  Kilimli ’de, Çaycuma’da bizim; Zonguldak’ta hiçbir ilçeyi bir diğerinden ayırmamız mümkün değil” dedi.

Çaturoğlu’nun Devrek ve Gökçebey ziyaretlerine AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır ve kalabalık bir partili grubu da eşlik etti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo