Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Çaturoğlu: “Bu ahlaksız müptezel müfteri ile…”

Çaturoğlu: “Bu ahlaksız müptezel müfteri ile…”

AK Partili Vekil, eşi hakkında ortaya atılan iddiaları yalanladı.


AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu’nun TBMM Genel Kurulu sırasında yaptığı konuşmada eşi hakkında ortaya attığı “FETÖ’cü” iddiasını yalanlayarak kendisi hakkında suç duyurusunda bulunacağını bildirdi.
Çaturoğlu, yazılı açıklamasında, eşi hakkında ortaya atılan iddiaları yalanladı. Kendisi ve eşini Zonguldak’ta tanımayan olmadığını belirten Çaturoğlu, şunları kaydetti:
Adalet önünde hesaplaşacak!
“TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının 2018 yılı bütçesi üzerinde yaptığım konuşmanın bir bölümünde yarım kalan Zonguldak 400 yataklı devlet hastanesi inşaatı ile yapmış olduğum açıklama sonrasında lafın altında kalan, Zonguldaklıları ve kamuoyunu tatmin edici bir cevap veremeyen Turpçu eşimi, ’FETÖ’ye himmet toplamakla’ suçlamaya çalışmıştır. Bu kişi bununla da yetinmeyerek Genel Kurul’un ardında sosyal paylaşım sitesi twitter hesabında da benzer ahlaksız ve iftira dolu açıklamalara şahsımı da dahil ederek sürdürmüştür. Beni ve eşimi Zonguldak’ta tanımayan yoktur. Buradan açık ve net olarak söylüyorum. Ne benim nede eşimin bu işlerle uzaktan yakından hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Buna herkes şahittir. Hal böyleyken Turpçu’nun benim ve eşim hakkındaki iddiaları yalan ve ahlaksızlıktır. Bu açıklamalar tek kelimeyle acizliktir. ’Çamur at izi kalsın kabilinden’ yapılan açıklamalardır. Kendisini şiddet ve nefretle kınıyorum. Bu ahlaksız müptezel müfteri ile Türk mahkemelerini ve adaleti önünde hesaplaşacağımızı kamuoyuna saygı ile duyururum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın