Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CANDAN’DAN BİR MÜJDE DAHA!..

CANDAN’DAN BİR MÜJDE DAHA!..

Ormanlı Beldesi Karabalçık Deresi ve Çaylıoğlu Hızarbendi Derelerinin ıslah projesinin kamulaştırma işlemlerine başlandı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun talimatı ile Ormanlı Beldesi Karabalçık Deresi ve Çaylıoğlu Hızarbendi Derelerinin ıslah projesinin kamulaştırma işlemlerine başlandığını müjdeledi.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından gerçekleştirilecek Zonguldak-Ereğli Ormanlı Beldesi Karabalçık Deresi ve Çaylıoğlu Beldesi Hızarbendi Deresi Islahı projesinin kamulaştırma işlemlerinin yapılabilmesi maksadıyla DSİ Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen gerekli kamu yararı kararı oluru, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından kendisine sunulduğu gün imzalandığını belirten Milletvekili Candan, “Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun imzasıyla Zonguldak-Ereğli Ormanlı Beldesi Karabalçık Deresi ve Çaylıoğlu Beldesi Hızarbendi Deresi Islahı projesinin inşaat sahasında kalan taşınmazlar kamulaştırılacak, Ormanlı ve Çaylıoğlu beldeleri taşkınlardan korunacak. Bakanımıza hassasiyetinden ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın