Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇAKIR: YOL SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

ÇAKIR: YOL SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

ZONGULDAK
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, yol sorunlarını çözeceklerini bildirdi.
Çakır, parti teşkilatından yapılan yazılı açıklamaya göre, “Yalı Boyu Köyleri” olarak bilinen Üçköy, Bayat, Sücüllü, Tepeören ve Elmacı köylerine gitti.
Çakır, incelemeleri sonrası yaptığı değerlendirmede, Üçköy Köyü girişindeki kavşak sorununu, yapılacak altgeçit ile çözüleceğini söyledi. Sorunların çözümlerinde Ankara çalışmalarına ağırlık vereceğini belirten Çakır, şöyle dedi:
“Üçköy’ün hemzemin geçidi, Bayat’ın yapımına başlanan hemzemin geçidi, Elmacı’da dönüş mesafesinin genişletilmesi çalışmalarını yerinde değerlendirdik. Tepeören köyümüzün de dönüş ile ilgili sıkıntısı vardı, Elmacı’nın dönüş mesafesinin 400 metre aşağısına kavşak konulması suretiyle bu sorun da çözülmüş oldu. Önümüzdeki hafta Milletvekilimiz Sayın Faruk Çaturoğlu ile birlikte Karayolları Bölge Müdürümüzü Ereğli’ye davet edeceğiz, köylerimizde yapılması gereken çalışmalarla ilgili son kararları Muhtarlarımızın da talepleri doğrultusunda birlikte vereceğiz. Ereğli-Zonguldak yolunun bu sene bitecek olmasıyla birlikte Zonguldak yolu üzerinde bulunan köylerimizin giriş-çıkış yol sorunlarını da çözmüş olacağız.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo