Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇAKIR: OLDUĞU ZAMAN O GÜNÜN ŞARTLARINDA DEĞERLENDİRİRİZ

ÇAKIR: OLDUĞU ZAMAN O GÜNÜN ŞARTLARINDA DEĞERLENDİRİRİZ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediyesini CHP’ye kaptıran AK Parti’nin İlçe Bakanı Fatih Çakır, görevden alınıp alınmayacağına dönük sorulan soruya verdiği yanıtta, “Genel Merkezde böyle bir tasarruf yok biz görevdeyiz” dedi.
Çakır, parti kurmayları ile birlikte düzenlendiği “seçim sonrası değerlendirme” toplantısında yaptığı konuşmada, görevinin başında olduğunu mesajı verdi.
31 Mart Mahalli İdari Seçimde “Ereğli Belediye Başkanlığını” yaklaşık 11 bin oy farkla CHP’ye, “Ereğli Belediye Meclisi’ni” de yaklaşık yüzde 12 oran fark ile yine CHP’ye kaptıran Çakır, görevden alınıp alınmayacağına ilişkin şöyle dedi:
“Değerlendirmeniz başımız gözümüz üstüne bunlar nihayetinde süren görevlerdir. Bugün biz yaparız yarın başkaları yapar. Bizden önce çok değerli abilerimiz yaptı. Ama bugün için Genel Merkezde böyle bir tasarruf yok biz görevdeyiz. Görevde olduğumuz süre içinde de şehrimize hizmet edeceğiz. Bizim görevimiz bu. Ama genel merkezimiz farklı bir karar alır bugün için Ereğli için de böyle bir şey söz konusu değil. Bize ulaşmış bir bilgi değil en azından. Olduğu zaman o günün şartlarında değerlendiririz. Genel merkezin kararı bizim başımızın üstüne.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün1
kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
Bekir Aslan

30 Nisan 2019 - 12:43

daha gorevden alinmadimi.ereglde akp neden kaybediyor yonetim yuzunden bunlar ve fatih cakir oldugu muhtetce akp iktidar goremez asla

Yorum Yazın