Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇAKIR, MUHTARLARA ANLATTI

ÇAKIR, MUHTARLARA ANLATTI

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’, köy ve mahalle muhtarlarına iftar yemeği verdiği bildirildi.
AK Parti İlçe Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çakır, Ereğli Öğretmenevi’nde düzenlenen programda 4.5 yıllık görev süresi boyunca ilçeye yapılan yatırımları anlattığı konuşmasında, Ereğli-Zonguldak ve Ereğli-Devrek taşıt yollu inşasında önemli aşama kaydedileceğini söyledi. Yol yapım çalışmalarının bitmek üzere olduğunu ifade eden Çakır, şöyle dedi:

“YOL” İLE İLGİLİ UMUT VERİCİ SÖZLER
“Ereğli-Zonguldak yolunun yüzde 90’ı bu sene itibariyle tamamlanmış olacak. Ereğli-Çaylıoğlu arasını inşallah Kasım ayı gibi hizmete açmanın gayreti içerisindeyiz. Biliyorsunuz yıllardır ’bitmez’ denilen Ereğli-Devrek yolunun ihalesini yaptık, güçlü bir müteahhide verdik, plan-projesi yapıldı, hızlı bir çalışma var. Bu senenin sonunda yüzde 75 oranında Çaylıoğlu’na yaklaşılır, seneye de inşallah bu yolumuz da bitmiş olur.”

“MESELE EREĞLİ OLDUĞU ZAMAN”
İlçe genelinde yapılan diğer Devlet yatırımlardın da söz eden Çakır, konuşmasının son bölümünde ise ’birlik’ mesajlar verdi. Çakır, şu sözlerle devam etti:
“Mesele Ereğli olduğu zaman bir araya gelmemiz lazım. Kendi içimizde farklı düşünebiliriz, zenginliklerimiz vardır, eleştirilerimiz vardır, birbirimizi eleştirebiliriz ama söz konusu Ereğli’nin çıkarı olduğu sürece hep bir arada olmak zorundayız; en sevmediğimiz, en beğenmediğimiz insanla olsa dahi bir arada olmamız lazım. Biz bu birlikteliği sağladığımız zaman neleri aldığımızı biliyoruz. Birlik ve beraberliğimizi ne pahasına olursa olsun korumalıyız.”
Programa Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, İl Genel Meclis Üyeleri Rıfkı Gültekin, Ali Tarakçı, Kazım Beceren, Ayhan Taşdelen, Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ve çok sayıda muhtar katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın