Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU SAATTEN SONRA GÜLÜÇ’E “YAPICI” YAKIŞIR

BU SAATTEN SONRA GÜLÜÇ’E “YAPICI” YAKIŞIR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli İlçesine bağlı Gülüç Beldesinde, Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın AK Parti’ye geçmesiyle CHP’de hareketlilik yaşanmaya başladı.
Beldede ‘güçlü’ konumdaki CHP’de, 31 Mart Mahalli seçimlerinde partinin önceki seçimde Demirtaş ile ön seçime giren Burak Emrah Yapıcı’nın ismi gündeme geldi.
Partiye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, 2014 seçimlerinde Gülüç Belediye Başkanlığına aday adayı olan Yapıcı’nın, aday gösterilmemesine rağmen partisi ile diyaloğunu kesmemesi ve seçim süresince aktif çalışması, bu dönem isminin gündeme gelmesinde önemli etken olarak gösteriliyor.
YAPICI ÖNEMLİ İSİM
Parti kaynakları, yaşının genç olmasını yanı sıra birikimi ve belde ile ilgili geçmişinin ‘tercih edilen isim’ konumuna getirilen Burak Emrah Yapıcı’nın, beldedeki hizmet ve çalışmaları daha da üst sınırlara taşıyabilecek konumda olduğunu savunuyorlar.
HER KESİMDEN OY ALABİLİR
Burak Emrah Yapıcı’nın, Gülüç’ten belediye başkan adayı olması halinde, beldedeki her kesimde oy alabileceğini de ifade eden siyasi kulisler, “sosyal demokrat yapısının yanı sıra yerel ve bölgesel alanda bilinen bir isim. Sosyal yönüyle de çevreden oy oranını artırır” görüşü konuşuluyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran7
kızgın3
şaşkın2
gülücük1
üzgün1
okan akbaba

14 Kasım 2018 - 21:28

büyük başkan gökhan başkandır ben gülüç dışından bir gözlemci vatandaş olarak gülüçe çok şeyler kazandırmıştır allah ondan ve ekibinden razı olsun allah yollarını açık etsin GÖKHAN BAŞKAN.gerisi yalan

hatice gündoğdu

14 Kasım 2018 - 14:53

insanlara yorum yapmadan önce iki kere düşünmek gerekir. bu dünyanın birde öbür tarafı var. burak emrah yapıcı girdiği her işte ahlaklı disiplinli ve güzel bir çizgi yakalamıştır. hak hukuk nedir iyi bilir. gülüç için geçtiğimiz dönemde de bu şansı yakalasaydı herşey daha da güzel olabilirdi gülüç halkı için. geç kalınmış değil. geç verilmiş bir hak. yolun açık olsun. dualarımız seninle

Didem Gülaçtı Yıldıztepe

14 Kasım 2018 - 09:17

Hayırlı olsun.yolun açık olsun

Murat Kolay

14 Kasım 2018 - 09:17

Kesinlikle sonuna kadar destekliyorum...devşirme bir başkan istemiyoruz ...aklı fikri gönlü tek yoldan geçmeli. .vizyon sahibi genç yaratıcı dinamik

Ümit Koska

14 Kasım 2018 - 09:16

Insallah yolun acik olsun

Murat tayhani

13 Kasım 2018 - 21:06

Yaptığı her işte başarısız olan ve ayrıldığı okullardan kötü ayrılıp suçlanan biri yanlış tercih

Yorum Yazın