Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Biz bu ülkenin gençlerine güveniyoruz!.

Biz bu ülkenin gençlerine güveniyoruz!.

Genç Kürsü Programı’na start veren Kdz Ereğli Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin ALAGÖZ ve ekibi, Gülüç Beldesi’nde gençler ile bir araya geldi. Önümüzdeki halk oylaması için Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemini anlatan Alagöz; gelecek anayasa değişikliği ile gençlere siyasette daha fazla “temsil etme hakkı” nın verileceğini açıkladı.

Ayrıca konuşmasında şunları da ifade etti; “18-25 yaş arası 6,5 milyon gence seçme hakkının verilip seçilme hakkının verilmemesi haksızlıktır. 15 Temmuz’da bu ülke için mücadele eden, canını hiçe sayan 18-25 yaş arası gençlerimize inşallah yeni anayasa ile seçilme hakkı da tanınmış olacaktır. Bugün görüyoruz ki; yalan söylemlerle, iftiralarla gençleri ve halkımızı “diktatörlük yalanı” ile kandırmaya çalışıyorlar. Onların unuttukları tek şey şudur ki; diktatörler, seçimle başa gelmez. Biz milletimize her zaman güvenmişizdir. Milletin vereceği karar, başımızın tacıdır! “

Konuşmasında; halka inemeyen, halktan bağımsız yaşayan siyasi partilerin başarılı olamayacağını belirten Alagöz, 17 Nisan sabahına çok daha güçlü bir Türkiye ile uyanacaklarını belirtti. Ayrıca Ereğli’deki bütün gençlere “neden evet diyeceklerini” anlatacaklarını ifade etti. Soru-cevap bölümünün de yapıldığı toplantıda; Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi’nin avantajları konuşuldu. Toplantıya Gülüç Belde Başkanı İsmail YILMAZ ve Gülüç Belde Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin ERTAŞ da katılım sağladı. Ardından gençlere Anayasa Değişikliğini anlatan “EVET GAZETESİ” dağıtıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın