Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Bir gazete düşünün… 39 yıldır var…

Bir gazete düşünün… 39 yıldır var…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Hakimiyet Gazetesi, kuruluşunun 39. yılına adım atmanın mutluluğunu yaşıyor.


1 Mart 1980’da merhum Yılmaz Yaman tarafından ’Ereğli’nin Sesi’ ismi ile yayın hayatına başlayan; bir süre sonra ise ’renkli ve bölgesel yayın’ hedefiyle okurlarına açtığı anket sayesinde, “Hakimiyet” ismini alan gazete, 38 yıllık yayın geçmişini geride bıraktı.
2006’da, “ereglihakimiyet.com” ve “ereglihakimiyet.net” internet üzerinden haber yayınını başlatan Hakimiyet, 2012’de gazetenin imtiyaz Sahipliğini üstlenen Gazeteci Fikri Kapan, eşi Zeliha Fatma Kapan’ın yazı İşleri Müdürlüğünde, okurları ile buluşmasını sürdürdü/sürdürüyor.
Yayın Grubu Sahibi Kapan, ilerleyen süreçte “Ajans Hizmetleri”ni de kattıkları bünyelerinde doğru haberciliği her zaman ön planda tuttuklarını belirterek, “iyi günler de gördük, zor günler de… Belki de en zor günlerimizi bu dönem yaşıyoruz. Ancak, 38 yılının hemen hemen tamamında bünyesinde bulunduğumuz Hakimiyet’i, bundan sonra da tüm zorluklara rağmen yaşatmaya, topluma hizmetini sürdürmeye kararlıyız. Bugüne kadar desteklerini esirgemeyen okurlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Sezai Çimenoğlu

01 Mart 2018 - 18:33

Daha nice 39 yıllara değerli dostum eminim sende Rahmetli yılmaz abi gibi bayrağı emin ellere teslim edeceksin.

Yorum Yazın