Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞAHİN, "MÜJDELERİ" DEĞERLENDİRDİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞAHİN, "MÜJDELERİ" DEĞERLENDİRDİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli AK Parti teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli’ye gelişini değerlendirdi.
AK Parti SKM’den yapılan yazılı açıklama aynen şöyle:
“” Bugün Ereğli’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği müjdelerin başında gelen Erdemir’e 1000 işçi alımı ve Üniversite Kampüsü olayı heyecan yarattı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kdz. Ereğli’de katıldığı miting batı Karadeniz bölgesinde konuşulmaya başlandı. Yaklaşık 30 bin kişiye hitabeden Cumhurbaşkanı Erdoğan Ereğli için “Yarim Ereğli” dedi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin için, “Erol Şahin benim burada elim, kolum, ayağım, Size güveniyorum. Hizmet için geldiğimizi herkes görecek” diyen Recep Tayyip Erdoğan, Şahin’in arkasında ve kefili olduğunu vurguladı.
ERDEMİR’E 1000 İŞÇİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı konuşmasında, Erdemir’in 1 milyar dolarlık yeni yatırım yapma kararı aldığını duyurdu. Bu yatırım ile Erdemir’de 1000 kişilik yeni istihdam alanı açılacağını müjdeleyen Erdoğan, bu kararın Ereğli’ye hayırlı olmasını diledi.
KAMPÜS İŞİ TAMAM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kdz. Ereğli’nin en büyük beklentilerinden biri olan Devlet Hastanesi eski arsalarına yapılması düşünülen Üniversite Kampüsü projesi ile ilgili olarak da, askeri güvenlik bölgesi sorununun çözüldüğünü ve kampüsün yapılacağını müjdeledi.
Erdoğan’ın diğer müjdesi ise, Kdz. Ereğli’nin demiryolu ile tüm dünyaya bağlanma projesi oldu ve demiryolu projesinin etüt çalışmalarının tamamlanması konusu oldu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yine Kdz. Ereğli’nin en büyük beklentisi olan tersaneler bölgesi konusunda ise, Ereğli tersanelerinin ülkenin en iyi tersaneler arasında yer alması için gerekli desteğin verileceğini açıkladı.
DAHA İYİSİNİ YAPABİLECEK VAR MI?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli halkına verdiği bu müjdeler ile ilgili olarak AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin, “Daha iyisini yapabilecek başka bir aday var mı?” dedi.
Mitinge katılımın rekor seviyede olduğunu belirten Erol Şahin, Kdz. Ereğli’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı misafirperverlik görevini yerine getirdiğini, şimdi sıranın 31 Mart seçimleri olduğunu, seçimlerde de Ereğli’nin aynı performansı göstermesi ve kendisinin belediye başkanı seçilmesi halinde Ereğli’nin açıklanan bu hizmetlerden çok daha fazlasını alabileceğini söyledi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
kızgın2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın