Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAŞKAN UYSAL, KAR FIRTINA DİNLEMİYOR

BAŞKAN UYSAL, KAR FIRTINA DİNLEMİYOR

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, önceki haftalarda halkla buluştuğu mahallelerden Belen Yeni Mahalle ile Uzunçayır Mahallesi’nde daire müdürleriyle birlikte incelemelerde bulunarak sorunları yerinde gördü.

Önce yoğun kar yağışına sahne olan Belen Yeni Mahalle tepesinden Muhtar Naim Kaya ile birlikte incelemelere başlayan Başkan Uysal, mahallede karşılaştığı vatandaşlarında sorunlarını dinledi. Muhtar Kaya, mahallede bazı evlerin kaydığını belirtirken, bazı evlerinde kanalizasyonlarının dereye aktığını belirtti.

Mahallenin bazı sokaklarında bulunan evlerin de imar sorunu olduğunu kaydeden Muhtar Kaya, Belen’de bulunan yeşil arazilerinin çoğunun mezarlıklar yeri olarak tespit edildiğini ve mahalle halkının da burada mezarlık istemediğini söyledi.

İmar Müdürü Gökçen Karaaslan, Fen İşleri Müdürü Selda Sayan ve Temizlik İşleri Müdürü Metin Avcı ile birlikte gezdiği mahallelerdeki sorunların not alındığını ve çözüleceğini vurgulayan Başkan Uysal, daha sonra Uzunçayır Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

Mahalleyi daire müdürleriyle birlikte yaya olarak gezen Başkan Uysal, Muhtar Şaban Özcan’ın daha önceki halkla buluşmasındaki halkın isteğinin yer aldığı notlarını sordu.

Sorunlu yerleri bir bir gezen Başkan Uysal, halk otobüsleri durak yerleri, yol kenarlarındaki yağmurlama giderleri, Afet Konutları’ndaki kanalizasyon sorunu, çocuk parkı, çocuk parkı zeminin değişimi gibi sorunları yerinde görerek daire müdürlerine not aldırdı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın