Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAŞDANIŞMAN ORUÇ’TAN ÖNEMLİ MESAJLAR

BAŞDANIŞMAN ORUÇ’TAN ÖNEMLİ MESAJLAR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, AK Parti’nin, Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Belediye Başkanlığı seçimini kaybetmesinin mazereti olamayacağını bildirdi.
Oruç, sosyal paylaşım adresinden 31 Mart Mahalli İdareler (Yerel) Seçimlerinde, Ereğli’ye ilişkin yaptığı değerlendirmede, doğup, büyüdüğü ilçeye duyduğu aidiyet ve bağlılıkla seçim çalışmalarına katılma imkanı olduğunu belirtti.
Kurduğu diyaloglar sonucu, ilçede yarım kalan çalışmalarla birlikte sıkıntıların olduğu mesajlar aldığını anlatan Oruç, açıklamasında şunları kaydetti:
CUMHURBAŞKANININ GELİŞİ
“Bu çerçevede hizmetin eksiksiz gerçekleşmesine katkı sunmak amacıyla bakan ve bakan yardımcısı ziyaretleri gerçekleşti. Ve tabi yoğun programı içinde teveccüh gösteren Cumhurbaşkanımızın Ereğli programı da oldukça güzel karelerle hayata geçirilmiş oldu. Tek gaye Ereğli halkının kırık olan yüreğinin tamir edilmesi ve geleceğe umutla bakmalarının sağlanmasıydı.
YERELDE YAŞANAN HATALAR!..
Cumhurbaşkanımızın verdiği önemli mesajlara rağmen, yerelde yaşanan hatalar nedeniyle yerel çalışmalarda halkla yeteri bağın kurulamamış olması ve gönüllerin alınamamış olması bugünkü sonucun en temel gerekçesidir. Başarısızlığın bahanesi, ‘ama’sı olmaz. Gerekli dersler çıkarılıp, yeniden gönülleri kazanacak adımlar mutlaka atılacaktır. ‘Yarimiz Ereğli’ denilen bir kentle yaşanan bu gönül kırıklığı illa ki tamir edilecektir. Sonucu etkileyen farklı dinamiklerin de farkındayız elbette.
Yeni dönemin güzel Ereğli’mize hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Bize güvenen seçmenleri hayal kırıklığına uğrattığımız için de haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Gelecek umuttur, güzelliktir. Gerekli dersler çıkarılacak, gönüller yeniden kazanılacaktır, kazanılmalıdır."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
kızgın2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın