Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Antalya ile Alaplı kardeş oldu

Antalya ile Alaplı kardeş oldu

Antalya ile Alaplı kardeş oldu


Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile birlikte 56. Antalya Altın Portakal Film Festivaline katıldı.
İç Anadolu Belediyeler Birliği 60. Olağan Meclis Toplantısı için Antalya'da bulunan Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Belediye Meclis üyeleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile bir araya gelerek 56. Antalya Altın Portakal Film Festivaline katıldı.
Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ile bir görüşme yapan Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Kendileriyle kardeş Belediye ile ilgili bir görüşmemiz oldu. Antalya ile Alaplı Belediyesi artık kardeş Belediye oldu. Önümüzdeki ilk Meclis toplantısında bunu kararını alacağız. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ile çok güzel bir dostluğumuz vardı. Bunu iki Belediyemizi kardeş yaparak perçinledik. İlçemize çok daha güzel hizmetler kazandırma noktasında Antalya Büyükşehir Belediyesi ile el ele vereceğiz. Sayın Başkanımın Alaplı çok selamları var. Kendilerini İlçemize davet ettik. İnşallah en kısa sürede Muhittin Böcek Başkanım Alaplı'ya gelecek. Ayrıca Başkanımızla birlikte 56. Antalya Altın Portakal Film Festivaline katıldık. Ben misafirperverliğinden dolayı Muhittin Böcek Başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük6
üzgün2
hayran1
şaşkın0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo