Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ’NİN ADAYI MUHTARLARA KONUŞTU

AK PARTİ’NİN ADAYI MUHTARLARA KONUŞTU

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin AK Partili Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in, “iş yapmasını bilmeyene 10 bin lira ver pazardan boş döner. İş yapmasını bilene 10 lira ver pazardan eli kolu dolu gelir. Ben hesap uzmanıyım, bütçe yönetmesini de iyi bilirim” dediği bildirildi.
Şahin, oluşturduğu basın biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçedeki mahalle muhtarları ile Ereğli Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
Önce konuşan AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır,  Şahin’in siyasi, ekonomik ve yöneticilik anlamındaki tecrübelerinin tartışılmaz olduğunu iddia ederek, “Cumhurbaşkanımız, Ereğli Belediye Başkanı Adaylığı dosyasını bizzat kendisi inceledi ve karar verdi” dedi.
“İYİ BİLİRİM”
Aday Erol Şahin ise Yeminli Mali Müşavir olması nedeniyle hesap uzmanı olduğunu ifade ederek şunları kaydetti:
“Kim ki ben her şeyi biliyorum derse bilin ki o hiçbir şey bilmiyordur. Bu nedenle bu kenti muhtarlarla, sivil toplum kuruluşları ile, halkla ve gençlerle birlikte yöneteceğiz. Yapacağımız tüm projeleri önce size, topluma soracağız. Kararını birlikte vereceğiz.
Ben 52 yaşındayım. Halen eğitim alıyor ve yüksek lisans yapıyorum. Bundan sonra da doktora yapmayı hedefliyorum. Bilginin, eğitimin sonu yoktur.
İş yapmasını bilmeyene 10 bin lira ver pazardan boş döner. İş yapmasını bilene 10 lira ver pazardan eli kolu dolu gelir. Ben hesap uzmanıyım. Bütçe yönetmesini de iyi bilirim, ekip çalışmasını da.”
Toplantıya katılan Muhtarlar Dernek Başkanı Şükrü Kılıç’ın, Erol Şahin’e başarı dileğinde bulundu vurgulandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
Şeref Işık

25 Ocak 2019 - 20:32

özel bankaya müdürmü olacan belediye başkanı olacaksın ben sana 20 tl vereyimde sen doldurup gel o zaman hesap uzmanlığını göreyim

Yorum Yazın