Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİLİLER, KÖYLÜ PAZARINA GİTTİLER

AK PARTİLİLER, KÖYLÜ PAZARINA GİTTİLER

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Çayırlı Köyü’ne giden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Uçar’ın, saha çalışmalarını kalabalık partili grubu ile sürdürdüğü bildirildi.
Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre, Çayırlı Köyü Pazarı’nda halka bir araya gelen Uçar’a Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago, Kdz. Ereğli Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Hüseyin Engin, Kdz. Ereğli eski İlçe Başkanı Fatih Çakır, eski Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, İşadamları Yüksel Balcı, Mustafa Demiray, İl Genel Meclis Üyesi Kazım Beceren, Belediye Meclis Üyesi Hasan Pınarcık, parti ana kademesi, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Fadime Doğru, yöneticileri ve kalabalık partili grubu eşlik etti.
ÇAYIRLI PAZARINI GEZDİ
Güne Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Çayırlı Köyünden başlayan Uçar ve beraberinde kalabalık heyet cadde üzerinde bulunan esnafları tek tek ziyaret etti, pazarcı esnafı ile buluştu. Bir saati aşkın Çayırlı ’da kalan Uçar, pazar alış verişini yapan vatandaşlarla da bir araya geldi, sorun ve İsteklerini dinledi. Uçar ziyaretlerde yaptığı konuşmasında Zonguldak’ta taşıdıkları sorumlulukları çok iyi bildiklerini belirterek, şunları söyledi:
“Kdz. Ereğli ve Çayırlı bizim her seçimde birinci olduğumuz bölgelerden biri. Onun için sizlere teşekkür ediyorum.  Sizlere imkanlar dahilinde sık sık ziyaretler yapacağımıza söz veriyorum. Yeni sistemde Milletvekilleri haftanın 3 günü mecliste, 4 gününü ise seçim bölgesinde geçirecekler. Bizde seçilmemizle birlikte sürekli sizlerle olacağız. Her fırsatta sizlerle bir araya gelip, istişare ederek yolumuza devam edeceğiz. Bölgemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz. Sizler asıl olacaksınız. Sizlerin verdiği oyları cebimize koyup da, gidip bir daha gelmemek yok. Her zaman vakit el verdiği sürece bu şekilde aranızda olup, acı ve tatlı günlerinizde yine geleceğiz. Zonguldak’ın sıkıntılarını çözeceğiz. Her kesimin milletvekili olacağım. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.”
UYSAL, CESARETLERİNİ KUTLADI
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal ise işyerlerinin camlarına AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın afişlerini asan esnafları tebrik ederek, “görüyorsunuz herkesin böyle cesaretli olması gerekiyor. Herkesi Ak Parti’ye destek olmaya davet ediyorum” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın