Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİLİ KESKİN’DEN ‘TEZEK’ AÇIKLAMASI

AK PARTİLİ KESKİN’DEN ‘TEZEK’ AÇIKLAMASI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin basın açıklaması yaptı. Hikmet Keskin, “Gübre dökülmesini tasvip etmemiz mümkün değildir” dedi.


DÜZCE
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüyüşünde Düzce’de verdiği mola esnasında mola yerine dökülen gübre ile ilgili gazetecilere açıklamada bulunan Keskin, Adalet yürüyüşünü tasvip etmediğini belirterek, şöyle dedi:

“YÜRÜYÜŞÜ TASVİP ETMİYORUZ”
“Her ne kadar Kılıçdaroğlu’nun bu yürüyüşünü tasvip etmesek de bildiğiniz üzere demokratik bir ülkede yaşıyoruz. Bu bölgeden huzurlu bir şekilde geçmesini sağlamak adıyla, özellikle MHP ve biz bayram öncesi yaptığımız açıklamalarda saygılı ve huzurlu bir şekilde buradan geçmesi için çaba harcadık. Ancak ülkemiz ve bölgemiz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu yürüyüşün kesinlikle doğru olmadığını başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve partimizin yetkili organları olmak üzere hem ulusalda hem yerelde bizim adımıza söylemişlerdi.”

’TEZEK’ OLAYINI DA TASVİP ETMEDİ; CHP YÖNETİMİNE SESLENDİ…
Yaşanan gübre dökme olayının üzücü olduğunu anlatan Keskin, şu sözlerle konuştu:
"Dün akşam üzücü bir olay yaşandı. Bu yaşanan olayı da emniyet güçlerimiz yarım saat gibi çok kısa bir zaman içerisinde olayı gerçekleştiren şahısları yakaladılar ve gereken cezayı verdiler. CHP’nin yönetici ve genel başkanına seslenmek istiyoruz. Adalet Arıyoruz yürüyüşünün yapılmaması konusunda ısrarla bütün hükumet yetkililerimiz ve STK’ların büyük çoğunluğunun yapmasına rağmen bunun devam ettirmelerini yanlış olduğunu anlatmak istiyoruz. Ancak tabi ki bu onların demokratik hakkıdır. CHP yöneticileri siyasi sorumluluk içerisinde halkı tahrik edecek ve yahut ta bölgedeki insanları farklı boyutlara taşıyacak olaylardan kaçınmalarını istiyoruz.
Çünkü CHP ana muhalefettir ve iktidar olma yolunda ilerlemek isteyen bir partidir. Dün akşam kalıcı konutlar yolunda Sayın Kılıçdaroğlu’nun kaldığı yerdeki hareket bireysel bir hareket olmuştur. Bu hareketi tasvip etmiyoruz. Kime yapılırsa yapılsın bunun doğru olmadığını düşünüyoruz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo