Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ’DEN ‘BİRLİK’ VURGUSU

AK PARTİ’DEN ‘BİRLİK’ VURGUSU

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için birlikte yola çıktığı 31 Belediye Meclis Üyesi adaylarının, ‘sıra tartışması’ yaşamadan ‘birlik ve beraberlik içinde tek yumruk’ hareket etmesinden mutluluk duyduğunu bildirdi.
Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre Şahin, Belediye Meclis Üyesi adaylarının tamamının katılımıyla Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, sağladıkları birlik ve beraberliğin, yerel seçimler sonrasında da 5 yıl süreyle devam edeceğini belirtti. Diğer partiler ve rakiplerinin gözlerinin, AK Parti ekibinin üzerinde olduğunu ifade eden Şahin, şunları kaydetti:
“Listemizde ne sabıkası olan, ne de yerini beğenmeyip istifa eden var. Ortaya koyduğumuz birlik tüm siyasi partiler tarafından örnek gösteriliyor. Bugüne kadar hiçbirinizin sıra kavgası ve tartışması yapmaması beni fazlasıyla mutlu etti ve motivasyonumu artırdı. Hepinize teşekkür ediyorum. Sizin sağladığınız bu birlik ve beraberlik bana da çok büyük sorumluluk yükledi. Bu sorumluluğumun bilincindeyim. Sizi ve oy veren vatandaşlarımızı asla mahcup etmeyeceğim. Bu birliğimizi kimse bozamayacak ve bugün yaptığımız istişare gibi 31 Mart ve sonrasın da yapacağımız tüm çalışmaları da istişare ederek gerçekleştireceğiz. Ereğli bu ekip ile hak ettiği yere gelecektir.”
AK Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Avukat Adem Öztürk de belediye meclis üyesi adaylarını, gösterdikleri birlik ve beraberlikten dolayı kutladı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın