Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ, SAHAYA İNDİ

AK PARTİ, SAHAYA İNDİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, “sadece Cenabı Hakkın rızasını kazanacağız. Onun rızasını kazanıp cennette buluşacağız” dedi.
Alınan bilgiye göre, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı olarak belirlenen Erol Şahin, seçim çalışmaları kapsamında sahaya indi. Şahin’e, partinin il ve ilçe yönetimi ile Zonguldak milletvekilleri destek verdi.
Halk ziyaretleri öncesinde parti binası önünde düzenlenen törende ise yapılan konuşmalarda, parti bayrağının yeniden Ereğli Belediyesine dikileceği öne sürüldü.
Törende, sırası ile yapılan konuşmalarda şunlar söylendi:

Aday Erol Şahin:
2Herkese elimizden geldiğince ulaşacağız. Kendimizi anlatacağız. Ereğlimizin dertleri ile dertlendiğimizi, çözümlerini anlatacağız. Üç milletvekilimizin yanında, kendisini ise Ereğli milletvekili olarak tanıtan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, 316 Mart akşamında Ereğli’den gür bir seda ve güçlü bir selam göndereceğiz.

Milletvekili Hamdi Uçar:
17 yıldır ülkeyi yöneten iktidar partisi olarak, geçmişten daima ders alarak geleceği yönlendiren siyasi iradeyiz. Geçmişte yaşananlar ve hizmetleri de göz önüne alarak, önümüzdeki süreçte bölgemizde yapılacak yerel hizmetleri planlayan, proje haline getiren ve bu duygular ile yola çıkan bir örgütüz.

Milletvekili Ahmet Çolakoğlu:
Bu iş artık bitmiştir. 31 Mart’tan sonra AK Parti’nin yine bayrağı Ereğli’de yine dalgalanmaya devam edecektir.

Milletvekili Polat Türkmen:
Önemli olan gönül birliğimiz, samimiyetimizdir. Ülkeye olan sevdamızdır. Sadece Cenabı Hakkın rızasını kazanacağız. Onun rızasını kazanıp cennette buluşacağız. Dünya’da yaptığımız güzellikler gibi inşallah Cenabı Hak, ahirette de bu dostluğu bizlere nasip eder.
Coğrafyamıza baktığınızda etrafını kan gölü ile, Müslüman kanı ile sulanmaya başlamış. Bunu yapanlar kimler? Dışarıdaki düşmanlar, içerideki hainlerdir. Mesele şudur: İçimize nifak sokmak istiyorlar. Bizi
Ereğli her zaman her şeyin en güzelini başarmıştır. Seçimler önemlidir, yerel seçimler çok daha önemlidir. En çok ada adayının olduğu yer neresidir biliyor musunuz? Ereğli’dir. 20’nin üzerinde aday adayı olmuştur. Bu şu demektir: Arkadaş, ben bu güzel şehrin insanlarına hizmetkar olmak istiyorum demektir.
İl Başkanı Zeki Tosun:
Bu süreci yaşadık ve Erol kardeşimizi aday olarak gösterdik. İnşallah onunla beraber Ereğli’de AK Parti’nin sandıklarını patlatacak. Ereğli bizi kurucu genel başkanımız, başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a mahcup etmeyecek. Biz size güveniyoruz.”

Törende, partinin İlçe Başkanı Fatih Çakır ile eski milletvekili Faruk Çaturoğlu’da birer konuşma yaptı. Şahin ve teşkilat unsurları, daha sonra halk ve esnaf ziyareti gerçekleştirerek destek istedi.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın