Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

5 FAKÜLTE ve FESTİVAL SÖZÜ

5 FAKÜLTE ve FESTİVAL SÖZÜ

Karadeniz Ereğli`de festival...


Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni yeniden AK Parti’yi yapmak isteyen Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, her yıl festivaller düzenleyeceğini bildirdi.
Şahin, açıklamasında, 18 yaşını dolduran ve ilk kez bu seçimde oy kullanacak 100 genç ile bir araya geldiklerini belirtti. Projelerinden bazılarını kendisine yakın ilgi gösteren gençlere anlatan Şahin, “size söz veriyorum. Ereğli Belediye Başkanlığı’na seçilirsem, ilçemize 5 tane daha fakülte kazandırılmasını sağlayacağım” dedi.
Festivallerde yapacaklarını öne süren Şahin, şunları kaydetti:
“Sportif faaliyetlere sağlayacağımız destek ve katkılarla birlikte görevdeki 5 yılımın sonunda yine ilçemizde çeşitli dallardan 100 Milli sporcunun çıkması için gayret göstereceğim. Aynı şekilde ilçemizin çocuğu Murat Boz gibi birçok gencimizin ünlü sanatçı olmasında desteğimizi esirgemeyeceğiz.
Düzenleyeceğimiz festivallere, özellikle gençlerimizin önereceği en üst düzey sanatçıları getireceğiz, festival etkinliklerini şehrin tüm caddelerine yayacağız.  Ülkemizin ve Ereğlimizin geleceği olan gençlerimiz ile düzenleyeceğimiz ‘Gençlik Buluşmaları’ vasıtasıyla, belediye çalışmalarına ve kendi taleplerine yönelik her türlü taleplerini önerilerini değerlendireceğiz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük14
kızgın4
hayran2
üzgün2
şaşkın1
Mehmet avci

04 Şubat 2019 - 21:09

Festival cok önemli !!! Her sene bir festival yaparsak, genclerimiz sahillerde deli gibi icki icerse Kdz. Ereğlimiz kalkinir diye dusunuyorum..

hakkı bulut

04 Şubat 2019 - 15:00

ya heeeheee:)

Hakkı güney

03 Şubat 2019 - 14:50

Yaparsa Erol Başkan yapar zaten posbıyık yapmasın 5 kuruş kazanacak diye 7500 liramızı alıyor Erol başkanım sana ihtiyacımız var

Yorum Yazın