Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

YAPSA YAPSA, ZATEN İKİSİ YAPARDI

YAPSA YAPSA, ZATEN İKİSİ YAPARDI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de ikisi de genç iş insanı Özlem ve Timur Şen çifti, ilki başararak ilçeye dev tesis kazandırdı.
Alınan bilgiye göre, evli çiftin “TİMS” adı ile kurduğu organizasyon şirketi, 15 yılı aşkın süredir ilçede faaliyet sunuyor. Dönemsel olarak sayısı değişse de yaklaşık 30 kişiye istihdam sağlayan Şen çifti, benzerine ancak büyük şehirlerde rastlanan üst düzey organizasyon hizmetini Karadeniz Ereğli ile tanıştırmaları ile biliniyor.
İNSANIMIZI, BÜYÜK ŞEHRE
MAHKUM ETMEKTEN KURTARMAK İSTEDİK

Evli çift, son olarak yaptıkları dev yatırım ile organizasyon faaliyetini bir başka seviyeye taşıdı. Kırmacı mahallesinde yaklaşık iki dönüm arsa üzerinde atıl durumda duran eski fabrikayı restore ettiren çift, “TİMS Fabrika” adını verdiği yeni mekanda hizmet vermeye başlayacak.
TİMS’in kurucusu Timur Şen, Ereğli FM’e açıklamasında, ilçede bazı kesimin özellikle düğünlerini yapmak için büyük şehirleri tercih ettiklerini belirterek şöyle dedi:
“Bugüne kadar, ilçemizde olmayanı buraya getirdik. Büyüdükçe hizmet ağımızı genişlettik, insanımıza önemli ölçüde istihdam kanalı olduk. Eşim Özlem ile birlikte tek bir amacımız vardı, o da Karadeniz Ereğli’nin en iyisini hak ettiğiydi. İnsanımızın İstanbul, Antalya, İzmir ve diğer büyük illerde yaşayanlardan hiçbir eksiği yoktu. Öyle ise ‘neden en iyisi Ereğli’de yoktu’ diyerek hareket ettik.
Bugünse TİMS Fabrika’yı hizmete sunmaktan dolayı gururluyuz. İnsanımızı, büyük şehre mahkum etmekten kurtarmak istedik. Emin olunsun ki organizasyonun en kapsamlısı Ereğli’de olacak. Fabrikamız oturma düzeninde 750 kişiliktir. Düğün, konser, özel tanıtım günleri, mezuniyet, yemek işi bizim işimizdir.”
Şen ayrıca, önümüzdeki birkaç gün içinde üst düzey katılım ile tanıtımı yapılacak Fabrika’nın kapsamı hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlerin 0 372 323 0 532 numaralı telefonu arayabileceklerini sözlerine ekledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran7
şaşkın1
üzgün1
kızgın1
gülücük0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın