Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MUTLU SON !

MUTLU SON !

Türk Metal, Tat Metal ile anlaştı. 400 çalışanı kapsayan sözleşme imzalandı.


Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şubesi ile TAT Metal arasında bir süredir devam eden  400 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlandı.

Sendika Başkanı Yakup Yılmaz ayrıntıları sosyal medyadan duyurdu.

Sadece Türk Metal emekçilerinin değil,Türkiye işci sınıfının umudu Genel Başkanımız Sayın Pevrul KAVLAK’ın liderliğinde Kdz.Ereğli Şubemize bağlı
Tat Metal Emekçisi İnandı Kazandı….
Kdz.Ereğli Tat Metal A.Ş 4. Dönem toplu iş sözleşmesi 16 Şubat 2022 Büyük Anadolu Otelde Çarşamba günü yapılan 6. oturum sonunda yeni kazanımlar Elde edilerek
anlaşma ile sonuçlanmıştır.
Buzkıran Gemimizin Kaptanı Koca yürekli yiğit Genel Başkanımız Sn. Pevrul KAVLAK ve Genel Başkan Yardımcımız Sn.Halil Faki ERDAL’dan aldığımız güç ve destek ile Şubemiz adına şahsım, Şube Sekreterimiz Sn.Hakan ESKİBİNA,Mali Sekreterimiz Sn.Ferdi ERGÜN, Eğitim Sekreterimiz Sn.Birol ONAY, Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sn.Çetin ALTAY,Tat Metal Baştemsilcimiz Sn.Erşah ERDOĞDU,Toplu Sözleşme Daire Uzmanımız Sn.Yasin AYDOĞAN ile Tat Metal A.Ş. İnsan Kaynakları Direktörü Sn.Ceyhan KUYUMCU,Tat Metal A.Ş. Avukatı Sn.Fırat KARADAYI’nın katılımlarıyla gerçekleşen oturum sonucunda inançlı,kararlı Tat Metal emekçisi kardeşlerimizin inançları ile Kazanan Biz Olduk….
Bu süreçte bizleri biran olsun yalnız bırakmayan Buzkıran gemimizin kaptanı Genel Başkanımız Sn.Pevrul KAVLAK'a,Genel Başkan Yardımcımız Sn.Halil Faki ERDAL’a,Genel Merkez Yöneticilerimize, Kdz.Ereğli Şube Yönetimimize,Tat Metal A.Ş. Baştemsilcimiz ve Temsilcilerimize,Tat Metal A.Ş. İşyerimizin Yetkililerine ve bizlerden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen ve bizimle beraber olan, Tat Metal Emekçi Kardeşlerimize yürekten teşekkür ediyor, hepimize hayırlı olmasını diliyorum.
WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük5
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo