Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL’DAN ALPYAPI VURGUSU!

UYSAL’DAN ALPYAPI VURGUSU!

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçenin 31 mahallesinde altyapı faaliyetlerinin sürdüğünü bildirdi.


Basın Bürosunda yapılan yazılı açıklamaya göre, mahallelerde süren belediye icraatlarını yerinde inceleyen Uysal, çalışmalar ile ilgili kurmaylarından bilgiler aldı. Kepez Mahallesi Solak Yolayrımı mevkisinde devam eden asfaltlama çalışmalarını, asfaltlanacak yolları, aynı bölgede sürdürülen altyapı işlerini takip eden Uysal, eksiklerin giderilmesi konusunda talimatlar verdi.
Sonrasında yaptığı açıklamada ise katılımcı, kültürel, çevreci ve sosyal belediyecilik alanında gerçekleştirdikleri birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini, hizmet belediyeciliği alanında ise özellikle altyapıya ayrı bir önem verdiklerini belirten Uysal, 31 mahallenin hepsinde ayrı ayrı çalışmalar yaptıklarını da anlatarak, “bu yılda mahallelerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri ekiplerimiz ayrı ayrı noktalarda çalışarak gerçekleştiriyor. Göreve geldiğimiz günden itibaren görüldüğü gibi gelişen ve değişen Ereğli’mizde alt yapıya ayrı bir önem veriyoruz” diye konuştu.
Uysal, sıcak havada asfaltlama çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarını tebrik ederek başarılar diledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın