Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TEK PROGRAM… 3 KUTLAMA…

TEK PROGRAM… 3 KUTLAMA…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karedeniz Ereğli’de faaliyet gösteren İlkadımlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından kurumda eğitim gören özel öğrenciler ve aileleri için eğlence programı gerçekleştirildi.
Kurum Müdürü Fikri Eroğlu, Belediye Düğün Salonunda ki etkinlikte yaptığı konuşmada,  Mayıs ayında kutlanan anneler günü, engelliler haftası ve temsili askerlik yapacak özel öğrenciler için yapacakları kutlamaları Ramazan ayı nedeniyle 1 Mayıs tarihine topladıklarını belirtti ve şunları söyledi:
“Engelliler haftasının sadece belirli günlerde hatırlanmama konusu devamlı konuşulur. Fakat bizler sadece bugünlerde kamuoyunda ses getirebiliyoruz. Bu nedenle bu hafta ve günlerde etkinliklerimizi yapıp kamuoyunda, toplumda farklılıklarımızı dile getirip, dezavantajlı gruplara nasıl destek olunacağının ve engel yaratılmaması bilincini oluşturmak amacındayız. Bu anlamda Kdz. Ereğli Kaymakamlığı ve Kdz. Ereğli Belediyesi bizlere her zaman destek vererek okulumuza ve öğrencilerimize değer ve önem verdiklerini her zaman göstermektedirler. Kendilerine sizler adına teşekkür ediyorum.”
ASKERE UĞURLAMA YAPILDI
Etkinliğin diğer bir özel yanı ise 16 Mayıs’ta bir günlük temsili askerlik yapacak 11 özel öğrenciye de asker eğlencesi yapılıyor olmasıydı. İkramların da verildiği etkinlik; çeşitli oyunların oynanması ve müzik eşliğinde eğlenilmesi ile akşam saatlerine kadar sürdü.
Etkinliğin sonunda temsili askerlik yapacak 11 özel öğrenci için araç konvoyu oluşturularak asker uğurlaması da yapıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın