Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Taşeron’dan Çakır’a Ziyaret!.

Taşeron’dan Çakır’a Ziyaret!.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki, Devlet Hastanesi ile bağlı bazı birimlerde çalışanlar, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’dan, sorunlarının giderilmesi talebinde bulundular.


Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ereğli Devlet Hastanesi Ameliyathane, Görüntüleme Merkezi ve Yemekhanesi ile Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sterilizasyon bölümü çalışanları, parti binasında ziyaret ettikleri Çakır’dan, ’taşeronların kadrolara geçişi’ sürecinde yaşayabilecekleri sorunların giderilmesini istediler.

Çalışanlar, uygulamanın ülke genelinde memnuniyetle karşılandığını ancak, kendilerini ise bir kısım sorunlar yaşayabileceklerinden endişeli olduklarını dile getirerek, Çakır’dan destek talebinde bulundular.

DİNLEDİ; NOT ALDI
Çakır da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ziyarete katılanlardan, kendi durumları gibi Zonguldak genelinde kaç personel bulunduğu hakkında bilgi aldı, not tuttu.

Taşerona kadro uygulamasının, aileleriyle birlikte yaklaşık bir buçuk milyon kişiyi ilgilendirdiğini anlatan Çakır, şunları kaydetti:

“Sağlık çalışanlarının yanı sıra diğer kamu kurum ve kuruluşları çalışanları da bizi ziyaret ederek, uygulama kapsamına alınıp, alınmayacakları konusunda istişarelerde bulunuyorlar. Sizden gelen istek ve talepleri Milletvekillerimiz ve ilgili Bakanlığımıza aktaracağız. Aynı zamanda takipçisi olacağız.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın