Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SEYİR TERASINDA SON DURUM!

SEYİR TERASINDA SON DURUM!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, belediye icraatları olan ‘seyir terası’ ve ‘piknik alanı’ çalışmalarının bittiğini bildirdi.


Uysal, Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre; ilçede sürdürülen çalışmaları görmek için sahaya indi. Kurmayları ile birlikte İnönü Parkında sürdürülen düzenleme çalışmalarını gezen Uybal, Sarıkorkmaz Mahallesi ile Bağlık Mahallesi sınırında bulunan seyir terası ve piknik alanında ise incelemelerde bulundu. Uysal, Sakindere’ye de geçerek buradaki çalışmaları takip etti, daha sonra ise düzenleme çalışmalarının devam ettiği Millet Parkına da gitti.

“Bir bir gerçekleştiriyoruz”
Başkan Uysal, inceleme sonrası bulunduğu açıklamada, ilçenin farklı noktalarında çalışmalar yürütüldüğünü belirterek şöyle dedi:
“Şehrimizin hemen her noktasında yüzünüzü hangi tarafa çevirseniz mutlaka bir çalışmamız var. Seyir terası ve piknik alanı çalışmamız bitti, ışıklandırma çalışmalarımız yapılacak, İnönü parkı düzenleme çalışmamız son aşamada. Sakinderede sürdürdüğümüz alt yapı çalışmamız planlandığı şekliyle aralıksız sürüyor. Pazaryeri çalışmamız sürüyor. Asırlık çınarlarımıza da nefes aldıracak Millet parkı düzenlememizde devam ediyor. Şehrimizin ihtiyaç duyduğu tüm çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran1
üzgün1
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın