Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SEKTÖRE ‘TAZE KAN’

SEKTÖRE ‘TAZE KAN’

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli'de işadamı Turan Çelik, ticari yaşamını “Çelikoğlu İnşaat “isimli firma ile inşaat sektöründe sürdüreceğini bildirdi.
Çelik, uzun yıllar finans sektöründe yer aldığını, bundan sonraki süreçte ise ticari birikimlerini ‘Baba Mesleği’ olan inşaat sektöründe devam ettirme kararı aldığını söyledi. Babası Abdulsamet Çelik’in, Belen Mahallesindeki Afet Konutlarının, (Temelden çatıya) taşeronluğunu yaptığını belirten Çelik, şunları kaydetti:
"BABA REFERANSI" SAĞLAM
“Ayrıca babam; ilçede yıkılan Devlet Hastanesi binası, Kayabaşı İlkokulu, Kepez Mahallesindeki Denizcilik Fakültesi Binası, Belen Sanayi Sitesinde kısmi çalışma, Kaynarca Kalıcı Konutlarının bazı blokları, Erdemir’de RKK Kireç Süzme Havuzu, RKK Sahası, Devrek İlçesindeki Afet Konutları, Alaplı İlçesindeki Merkez İlköğretim Okulu, Alaplı Çatak İlkokulu, Düzce’nin Akçakoca İlçesindeki  Mobilyacılar Sanayi Sitesi ve benzer bir çok inşaatın da ‘ince işçiliğini’ üstlenerek tamamlamıştır. Yine bölgemizdeki inşaat sektöründe yer alan birçok firma ile iş birliğimiz oldu.
SEKTÖRE YENİ GELİŞMELERLE KATKI…
Bundan sonraki süreçte ise Orhanlar Mahallesi Orhangazi Caddesi 35 nolu Sungur İşhanının birinci katında kurduğum ‘Çelikoğlu İnşaat’ isimli firmamda, babamın iş tecrübesiyle birlikte, 'Kaliteli Yaşam Alanları İnşaa Ediyoruz' sloganımızla, inşaat sektöründe yer alacağız.  Sektördeki tüm gelişme ve yenilikleri yakın takip ederek; anahtar teslimi İnşaat, taahhüt, tadilat dekorasyon gibi sektöre dayalı hizmetler vereceğiz. Amacımız, Ereğli ve bölgemizdeki inşaat sektöründe kalıcı daha birçok eser bırakmak.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın