Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ROMANLARINDA YERİ OLACAK

ROMANLARINDA YERİ OLACAK

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi’nde ilk yaşandı. Gündem maddeleri görüşüldüğü sırada, konuşmalara bebek sesleri karıştı…
Ereğli Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu'nda Hüseyin Uysal başkanlığında gerçekleştirildi.
Alınan bilgiye göre, gündem maddeleri arasında bulunan Karadeniz Ereğli Romanlar Derneği’ne yer tahsisi konusu görüşüldü. Kültür Müdürlüğü’nün konuya ilişkin yazısı okutuldu. Görüşülmek üzere ilgili komisyona havale edilen madde oy çokluğu ile kabul gördü. Meclis Toplantısı’na katılarak konuyu merakla bekleyen roman vatandaşlar, alınan kararı alkışlayarak teşekkür ettiler.

SONUCU BEKLEYENLER ARASINDA
İKİ KÜÇÜK BEBEK DE VARDI!

Öte yandan, kendilerine dernek yeri verilmesini isteyenler arasında, toplantıya eşi ve iki çocuğu ile katılan Asya Adak’ta vardı. Gündem konuşulduğu sırada, 1 yaşındaki Seher ve 3 yaşındaki Efecan’ın sesleri zaman zaman duyuldu. Meclis’te ilk kez bebek sesinin duyulması şaşkınlık ve tebessüm yarattı. Anne Asya ve baba Sinan Adak da, verilen karar sonrası Hüseyin Uysal ile Meclis Üyelerini alkışladı.

DİĞER MADDELER
Diğer yandan, gündemde yer alan şahısların imar plan tadilat taleplerine ait komisyon raporu, Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin yeni yerine taşınması nedeniyle; çevre yolu tamamlanıncaya kadar ticari taksi ek durak yer talepleri, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından e-Belediye Projesi kapsamında geliştirilen BELBİS yazılımının kullanımına ilişkin protokolün imzalanabilmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi maddeleri de görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın