Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖĞRENCİLER, EN İYİLERİ BELİRLEDİ

ÖĞRENCİLER, EN İYİLERİ BELİRLEDİ

Karadeniz Ereğli’de Doğa Koleji Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi ‘Öğrenci Meclisinin’ belirlediği “Yılın Enleri Ödülleri” sahiplerini buldu. Ereğli FM, 3 ödüle layık görüldü…


İlki Utku Koleji tarafından ikincisi ise aynı çatı altında birleşen Doğa Koleji’nce düzenlenen 2. Geleneksel Yılın Enleri ödül töreni, Orçun Çataklı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Okul Müdürü Caner Özçep, kürsü konuşmasında, Ereğli’de çok önemli kıymetli kişi olduğunu söyledi. Ödüllerin ise öğrencilerce belirlenen kişilere verildiğini belirten Özçep, şöyle dedi:
“Karadeniz Ereğlimizin kültür, sanat ve spor hayatının gelişimine verdikleri katkılar için kurumum adına şükranlarımı sunuyorum. Özel Doğa Koleji Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi; kültür, sanat ve spor alanında belirlediği kişileri, herhangi bir yarışma yoluyla belirlemediğimizi belirtmek isterim. Bugüne kadar, ortaya koydukları çalışmalar ile okulumuzun öğrencilerin dikkatini çekmeyi başaran kişi, kurum ve kuruluşlara kurumumuz adına haklarını teslim ediyor ve şükranlarımızı iletiyoruz. Ereğlimizde çok büyük kıymetler var.”
Ödül töreninde Ereğli FM’i ise 3 ödüle layık görüldü. Kapsamda İlknur Turt Kanca’ya Yılın En İyi Radyo Programcısı Onur Ödülü, Gülçin Demir’e Yılın En İyi Radyo Müzik Programı Onur Ödülü ve Şafak Negüzel’e de Yılın En İyi Haber Muhabiri Onur Ödülü verildi.
Törene siyaset, iş, sanat, spor, eğitim ve basın camiasından çok sayıda tanınmış kişi katıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran5
gülücük4
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın