Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

O YOL, ÇAYLIOĞLU’NA KADAR AÇILIYOR!!!

O YOL, ÇAYLIOĞLU’NA KADAR AÇILIYOR!!!

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ereğli-Devrek arası köy bağlantı yolunda Çaylıoğlu köyüne kadar olan kısmın açılacağını söyledi.
Çorumluoğlu, Muhtarlar Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Ereğli Devrek yolunda, Çaylıoğlu’na kadar olan kısmın bu yılın sonuna dek açılacağını ifade etti. Süren çalışmalar kapsamında bayrama kadar menfezin tamamlanacağını belirten Çorumluoğlu, şunları kaydetti:
“Müteahhit, ‘menfezi bayrama kadar bitireceğiz’ diyor. Geçen gün Çaylıoğlu’na gittiğimde söyledim; bu yolun bu zamana kadar kalması, vatandaşlarımıza ciddi bir eziyet çektirmişiz. Hedefimiz Devrek yolunu Sayın Cumhurbaşkanımızın da verdiği söze binaen kısa zamanda açmaktır. Çarşamba günü toplantımız var, bölge müdürümüz de gelecek. Bu toplantı da Çaylıoğlu-Devrek arsını soracağım. Orada müteahhit Bayburt İnşaatın akıbeti belli değildi, bunu bekliyoruz. Ama en azından 15-20’den daha fazla köyümüzü Çaylıoğlu’na kadar açarak bir nebzede olsa rahatlatacağız. Yoksa mevcut yol hakikaten eziyet.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın