Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MÜTEAHHİTLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

MÜTEAHHİTLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

-ekonomi- www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, müteahhitlerle bir araya geldiğini bildirdi. 
Oda’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Keleş ve yönetim kurulu üyeleri, müteahhitlik hizmeti veren TSO üyeleri ile kahvaltıda buluştu. Keleş ve yönetimi toplantıda inşaat sektörünün sorunları dinlendi. Yaklaşık 2 saate yakın süren toplantıda tüm katılımcılar sırayla sektör sorunlarını dile getirdi. Toplantı da katılımcılar bir dernek kurulması çalışmalarının başlatılmasına karar verdi. Kdz. Ereğli TSO yöneticileri ilerleyen günlerde dernek çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yapacaklarını belirterek bir toplantı yapacaklarını belirtti. 
STRATEJİK PLAN ÇALIŞTAYI 
Öte yandan TSO yöneticilerinin katılımı ile Stratejik Plan Çalıştayı’nında gerçekleştirildiği belirtildi. 
Açıklamada şöyle denildi:
“Odamızın Akreditasyon çalışmaları kapsamında Yöneticilerimiz ile birlikte 2 gün süren Stratejik Plan Çalıştayı gerçekleştirilmiştir. Odamız iç ve dış paydaşlarımızın da katılmış olduğu Swot analizi çalışmalarının ardında oda yöneticilerinin katılımıyla 2 gün süren çalıştay sonlanmıştır.2018- 2021 yıllarını kapsayacak olan çalışmaları kapsayan Stratejik Plan oluşturulmuş yakın zamanda tüm üyeler ile paylaşılacaktır.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın