Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Madenoğlu ‘aşkı’, O’nu Ereğli’ye getirdi!

Madenoğlu ‘aşkı’, O’nu Ereğli’ye getirdi!

İstanbul’dan Zonguldak’ın Ereğli ilçesine ‘aşık olduğum’ dediği ilçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu’nu görmek için gelen engelli kişi, Madenoğlu’nun “efsane” olduğunu söyledi.


İstanbul Esenler de yaşayan, doğduğunda geçirdiği beyin felci (SP) nedeniyle engelli kalan 34 yaşındaki Mustafa Ogulgaymış, Madenoğlu’na sürpriz yapmak için Karadeniz Ereğli’ye geldi. Madenoğlu ile 2008 ile 2013 yılları arasında görev yaptığı Esenler de tanıştığını, bu ilçe halkının Madenoğlu’nu çok sevdiğini anlatan Ogulgaymış, Ereğli FM muhabirine şunları söyledi:   
AŞIK OLDU...
“Kaymakam beyimizi çok seviyorum. Daha önce Esenler de görev yapmıştı. Kaymakam değil de sanki bir baba, kardeş gibidir. Gittiği ilçelerde, sağlıklı insanlara hizmet etmeyi seven, engelli insanlara hizmet etmeyi ise ibadet sayan biri kişidir. Benim için gerçekten efsane birisidir. Ettiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Kaymakam beye birebir aşık olmamın sebebi budur.”
DUYGU DOLU ANLAR…
İşittiği sözler karşısında ise duygularını gizleyemediği görülen Kaymakam Nazım Madenoğlu ise “çok duygulandırdın beni. Sağ olsunlar bende onları seviyorum. Herkesi seviyorum. O’da içinden gelmiş bizi sevmiş, sağ olsun. Ne diye bilirim ki daha başka? İnsan duygulanıyor” diye konuştu.
Vatandaş Mustafa Ogulgaymış, daha sonra, Devrim Bulvarı Atatürk Anıt’ı önünde 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen törene katıldı. Ogulgaymış’ın bir süre daha Madenoğlu’nun misafiri olarak ilçede kalacağı öğrenildi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran1
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın