Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KUAFÖR OKAN, UZMAN GETİRTİYOR

KUAFÖR OKAN, UZMAN GETİRTİYOR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine Kuaför Okan isimli kuaför firmasının davetlisi olarak ilçeye davet edilen cilt bakım uzmanının, leke ve sivilce tedavisi ile kırışıklık açıcı uygulama yapacağı bildirildi.


Alınan bilgiye göre, ilçedeki kadınların uğrak mekanlarından Meydanbaşı Caddesi’ndeki Kuaför Okan’ın, müşterileri için şehirdışından uzman getirteceği belirtildi. Nurederm firmasının tedavi amaçlı da kullanılabilen dermatolog onaylı ürünlerinin kullanılacağı, ürünlerin yüzde yüz bitkisel olduğu kaydedildi. Genosys ve Mesosys ürünlerinin çok iyi nemlendirici görevi de gördüğü ifade edildi.

Öte yandan leke tedavisi, kırışıklık açıcı ve sivilce-akne tedavisinde kullanılan diğer ürünlerin, kadınlara tanıtılacağı duyuruldu. Seanslar sırasında Balkabağı Peeling C vitamini ve altın maske kullanılacağı, hücre yenilemesi sağlayan altın maske ve oksijen maskesi ile de gözeneklerin sıkılaştırılarak cilde canlılık ve aydınlık katılacağı öne sürüldü.
Ücretsiz etkinliğin 21 Kasım Perşembe günü Kuaför Okan Salonda gerçekleştirileceği kaydedilirken detaylı bilgi edinmek isteyenlerin ise 323 10 03 numaralı telefonu aramaları istendi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran2
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo