Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Şanlıurfa ve Gaziantep gezisi

Şanlıurfa ve Gaziantep gezisi

Gülüç Belediyesi’nden Şanlıurfa ve Gaziantep gezisi


Zonguldak ili Ereğli ilçesi Gülüç beldesine yaşayan bayanlara yönelik şehir dışı kültür gezisi düzenlendiği bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, Gülüç Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği kültür turları kapsamında, Şanlıurfa ve Gaziantep'e gezi gerçekleştirileceği belirtildi. 18 Kasım’da yapılması planlanan geziye yoğun ilgi gösteren Gülüçlü kadınlara, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş’ın eşi Işıl Demirtaş’ın eşlik edeceği kaydedildi.
3 gün 2 gece sürecek olan gezide, kadınlar Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamberin doğduğu mağara, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı yer, Bakırcılar Çarşısı, Gümrük Han, Harran Kronik Evler, Gaziantep Kurtuluş Savaşı Müzesi, 14. Şehitler Anıtı, Gaziantep Bakırcılar Çarşısı, Halfeti, Bilecik, Sıra Gecesi, Kel Aynaklar yerlerini gezecek.
GEZİLER DEVAM EDECEK
Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, kadınlara yönelik kültür turlarını her sene düzenli olarak gerçekleştireceklerini söyledi. Kadınlara her zaman ayrı bir önem verdiklerini öne süren Demirtaş, şöyle dedi:
“Görevimiz, beldemizdeki insanların huzurlu ve mutlu olması, bunu da insanlarımızın yaşam standartlarını yükselterek sağlayabilmektir. Beldemizin yeniden imarı ve çevre güzelleştirme çalışmaları yanında kültür ve sosyal faaliyetlerimizde devam etmektedir. Gezilerimiz önümüzdeki senelerde de devam edecektir.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran3
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo