Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE ‘BALKON’ KONUŞMASI

EREĞLİ’DE ‘BALKON’ KONUŞMASI

24 Haziran seçim sonuçlarının netleşmeye başlaması ile birlikte, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde AK Parti Teşkilatında sevinç gösterileri yaşandı.


Önce parti binası önünde oluşan partili kalabalık, atılan havai fişekler eşliğinde coşku yaşarken, ardından ise partiden gönderilen mesajla birlikte Amfi Tiyatro’da buluştu. Bu sırada şehir merkezinde oluşan araç konvoyu trafik akışının durmasına neden oldu.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile Zonguldak’tan Milletvekili seçilen Polat Türkmen ile Hamdi Uçar’ın da geldiği Amfi tiyatroda Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı.
Konuşmasına, “Hüseyin Uysal… En Büyük Başkan Bizim başkan” sloganları arasında uzun süre başlayamayan Uysal burada yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “kazanacağız”, ‘dünya 5’ten büyüktür’ sözlerini hatırlatarak. Şöyle dedi:
“Cumhurbaşkanımız  Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ediyorum. Sevgili kardeşlerim, Karadeniz Ereğli’ye sayın cumhurbaşkanımızın teşriflerinden sonra renk değişti. Sizler de sayın cumhurbaşkanımızı o gün coşkuyla karşıladınız bu vesileye hepinize teşekkür ediyorum. İşte bugünkü bayramın fenerleri o gün atıldı. Bizler inanmıştık, Cumhurbaşkanımız da bize inanmıştı. Mahçup olmadık. Hep birlikte başardık.”

"SANDIKLAR PATLADI"
Bir ara mikrofonda yaşanan sıkıntı sonrası sözlerine devam eden Uysal, mikrofonsuz olarak yüksek sesle, “sandıklar patladı, mikrofon dayanamadı, mikrofona gerek yok, el işaretinden anlıyor musunuz” diyerek partilileri alkışladı.
Programda, Milletvekili Çaturoğlu ile yeni seçilen milletvekilleri de birer konuşma yaptılar.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın2
hayran1
üzgün1
şaşkın0
Koca Çınar

25 Haziran 2018 - 10:15

Kendilerinin çalışıp kazandıklarını düşünüyorlar malesef

Yorum Yazın