Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ENGELLİLER İÇİN ÖZEL PARK YERLERİ

ENGELLİLER İÇİN ÖZEL PARK YERLERİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, bazı noktalara engelli özel park yerleri oluşturulduğu bildirildi.
Alaplı Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ali Alp Caddesi üzerinde bulunan iki banka şubesi önüne engelli otoparkı yeri oluşturarak ekipler tarafından tabelaları dikildi. 
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, banka önlerine ayrılan engelli park yerleri engelli araç sahiplerinin sorunlarına yardımcı olacağını söyledi.  Engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirten Tekin, şunları kaydetti:
“Engelli vatandaşlarımızın sorunlarına sahip çıkmak, doğru ve kalıcı çözümler üretmek, onların yaşama sevincini yitirmeden, mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba göstermek, toplum olarak en önemli sorumluluklarımızdan biridir. Belediye olarak bizde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Engelli kardeşlerimiz için Ali Alp Caddesi üzerine bulunan 2 bankanın önüne engeli vatandaşlarımızın araçları için park yeri ayırdık. Ekiplerimiz bugün tabelaları diktiler. Engelli vatandaşlarımız için gerekli çalışmalarımız devam edecektir. Engelli kardeşlerimiz, onların her zaman yanlarında olduğumuzu bilsinler.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın