Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KABUS AKŞAM!!!

KABUS AKŞAM!!!

Dini nikahlı eşine kızıp 2 yaşındaki kızını rehin aldı


Zonguldak’ta, dini nikahla yaşadığı eşinin kendisinden ayrılmak istemesine kızan adam, 2 yaşındaki kızını rehin aldı. Polisin çabalarının ardından ikna edilen adam, bu seferde gazetecilere saldırdı. 
Edinilen bilgiye, gece saatlerde kent merkezinde, iddialara göre 38 yaşındaki Kemal M, hakkında evden uzaklaştırma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle bir süre önce cezaevine konuldu. Tahliye olan adam, dini nikahlı eşi Dilber M’nin yaşadığı eve gitti. 
Kemal M’yi karşısında gören Dilber M. kendisinden ayrılmak istediğini söyledi. Tartışmanın büyümesi üzerine Dilber M. evin penceresinden atlayarak teyzesinin evine kaçtı. Bunun üzerine Kemal G. de 2 yaşındaki çocuğunu da alarak Dilber M’nin teyzesinin evine geldi. Bu sırada da aile polis ekiplerine haber verdi. 
Kemal G.’nin kızını rehin aldığını gören ekipler, bir süre adamı ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 20 dakikalık çabanın ardından ikna olan Kemal G. ekiplerce gözaltına alındı. Atatürk Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen zanlı, Karaelmas Polis Merkezi’ne getirildiği sırada gazetecilere saldırdı. 
Polis ekiplerinin araya girmesiyle polis merkezine götürülen Kemal G.’nin sorgusu sürüyor. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
kızgın4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın